4nano Lack Protect 3D

Producent: 4nano

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy:

Dostępność: brak

189,90 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty
Innowacja w dziedzinie ochrony lakieru samochodowego! Zabezpieczenie oparte na 100% nanotechnologii zapewniające długotrwałą ochronę lakieru Twojego auta.

4nano Lack Protect 3D to nowatorskie trójkomponentowe zabezpieczenie lakieru dla waszych ukochanych samochodów. Wszyscy doskonale wiemy na co narażony jest lakier w naszym samochodzie : szkodliwe promienie UV, deszcz, brud, zanieczyszczenia, drobne ryski i odpryski. Powoduję to, iż samochód wyraźnie traci swój pierwotny blask i urok, a lakier o który tak pieczołowicie dbamy i tak daleki jest od stanu o jakim byśmy marzyli. Dzięki 100% nanotechnologii wykorzystywanej w naszych produktach będziecie w stanie zapewnić swojemu lakierowi idealny wygląd. Pierwsze dwa komponenty tworzą niewidzialną warstwę wiążąco-ochronną, działającą cały czas tak, aby chronić go przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami środowiska. Trzeci komponent nadaje lakierowi niespotykanej śliskości oraz głębi, dzięki temu lakier odzyskuję swój blask, brud oraz owady nie przywierają tak łatwo, a czyszczenie jest proste i szybkie.

Zalety produktu 4nano Lack Protect 3D:
 • nieustanna ochrona przed negatywnymi wpływami środowiska
 • zmniejszona liczba rysek
 • łatwe i szybkie mycie
 • zadbany i błyszczący lakier
 • trwałość: do 24 miesięcy w zależności od przebiegu i warunków użytkowania
 • pojemność: 3x 60 ml
 • wydajność:
  • komponent 1+2 - 5-7 ml na metr kwadratowy
  • komponent 3 - 3-4 ml na metr kwadratowy
Sposób użycia:
W celu uzyskania najlepszych efektów przed aplikacją poddać lakier korekcie. Powierzchnię obowiązkowo należy dokładnie oczyścić z wszelkiego rodzaju wosków, silikonów i zanieczyszczeń (w tym luźnego brudu) przy pomocy dedykowanego środka czyszczącego lub alkoholu izopropylowego.

Zmieszać komponenty 1 i 2 w równych proporcjach, dostosowując ilość mieszkanki do potrzeb. Energicznie trząść mieszanką przez około 2 minuty ! , tak aby komponenty dokładnie się wymieszały, następnie odstawić na 15 minut. Tak przygotowany produkt jest już gotowy do użytku. Aplikację przeprowadzić gąbka (aplikatorem) lub płatkiem kosmetycznym, nanosząc środek na aplikator lub też bezpośrednio na lakier. NIE należy używać mikrofibry ! Dokładnie pokryć każde miejsce na lakierze rozprowadzając cienką warstwę produktu. Podkład potrzebuję minimum 30 minut na związanie się z powierzchnią, zaleca się optymalny czas 3 godzin. Powstanie jakichkolwiek maz po wyschnięciu oznacza, iż nałożono za dużo produktu. Mazy należy spolerować delikatną szmatką z mikrofibry, NIE szybciej niż po upływie 30 minut od nałożenia.

Na lakier przygotowany przy użyciu komponentów 1 i 2 nakładamy komponent 3. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Produkt należy aplikować gąbką (aplikatorem) lub płatkiem kosmetycznym, nanosząc środek na aplikator lub tez bezpośrednio na lakier. NIE należy używać mikrofibry ! NIE używać tego samego aplikatora, który został użyty do nałożenia komponentów 1 i 2. Dokładnie pokryć cała powierzchnię lakieru, tak ażeby powstał równomierny biały nalot. Powinno nakładać się około 2-3 ml na m2. Powstały biały nalot polerujemy dokładnie delikatną szmatką z mikrofibry.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię