Car Beauty Pro P-36-R Cherry Finishing Wax 473ml

Producent: - brak producenta -

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy:

Dostępność: brak

54,89 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

P-36 Cherry Finishing Wax- Wosk do wykańczania o zapachu wiśniowym

 • kremowy wosk w płynie do wykańczania
 • zawiera silikon i brazylijski wosk Carnauba
 • wysoki połysk i długotrwały efekt - nawet do 120 dni
 • niezwykle łatwy w nakładaniu
 • antystatyczna formuła ułatwia czyszczenie
 • chroni przed działaniem wody i osadzaniem się kurzu
 • zapach wiśniowy
 • maskuje lekkie zadrapania i zatarcia
 • doskonale sprawdza się na czarnych, czerwonych i wszystkich ciemnych odcieniach wykończeń
 • porównywalny do wosku Cherry Wet Wax™ lub BC-2®
 • zgodny ze standardami VOC


Zgodnie z nazwą wosk P-36 jest najwyższej jakości woskiem do wykańczania/ najlepszy z najlepszych. Ten łatwy w nakładaniu wosk w kremie zawiera kombinację wosku brazylijskiego Carnauba z naturalnymi olejkami, dzięki czemu zapewnia niezwykle głęboki bogaty połysk. Wosk ten zapewnia doskonały efekt na wszystkich rodzajach wykończeń, zwłaszcza na ciemnych kolorach.

Co go wyróżnia spośród pozostałych wosków?

Po pierwsze posiada bardzo oleistą konsystencję, możliwe nawet, że na wierzchu produktu w pojemniku zgromadzi się niewielka warstwa oleju. JEST TO CAŁKOWICIE NORMALNE. Po wstrząśnięciu pojemnikiem zgromadzona warstwa oleju wchłonie sie z powrotem w produkt. W wosku tym użyto kationowej formuły, która powoduje wytrącanie się zawartych olejków z wnętrza produktu do zewnętrznej warstwy emulsji. ALE wszystko jest w porządku ! Zastosowana kationowa formuła chroni powierzchnie pokryte tym woskiem przed działaniem wody. Jest to bardzo ważna cecha szczególnie dla tych, którzy po nałożeniu wosku na lakier natychmiast wystawiają pojazd na wpływ pogody. Ta niezwykła kationowa formuła z użyciem wosku Carnauba zapewni również antystatyczne właściwości oraz wydłużony czas ochrony lakieru nawet do 3-4 miesięcy. Zdolności czyszczące są minimalne. Jest to bowiem wosk do wykańczania a nie do polerowania powierzchni. Produkt zawiera niewielką ilość mikroskopijnej wielkości cząsteczek ścierających, które pomagają w usuwaniu drobnych zanieczyszczeń. Jednakże wosk ten można stosować jedynie na wyczyszczoną uprzednio powierzchnię. Mikroskopijne cząsteczki ścierające pozostawiają lekko widoczną mgiełkę. Po wytarciu produktu praktycznie nie pozostają żadne pyłki ani osady na powierzchni. Na czarnych powierzchniach plastikowych oraz w załamaniach pęknięć i szczelin w lakierze wosk nie pozostawia białych śladów.

REKOMENDOWANY DO

Produkt jest bezpieczny do wykańczania na wszystkich rodzajach wykończeń - nowych i używanych. Zapewnia długotrwały niezrównany efekt nawet dla niezwykle wnikliwych klientów. Przeznaczony do stosowania na uprzednio wyczyszczonej powierzchni. Przeznaczony do stosowania ręcznego i za pomocą polerki okrężnej. Niedoświadczonym użytkownikom nie zaleca się używania polerki ustawionej na wysokie obroty ze względu na możliwość powstawania śladów na lakierze po polerowaniu.

APLIKACJA

Ważne: Unikaj wystawiania produktu na niskie temperatury. Nie nakładaj produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Wskazówki: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W ramach bezpieczeństwa rekomendowane jest stosowanie okularów ochronnych i gumowych rękawic ochronnych podczas korzystania z produktu. W celu osiągnięcia najlepszego efektu, przed nałożeniem wosku P-36 usuń z powierzchni zanieczyszczenia produktem Duz-All® lub Clear Cut™

Nakładanie ręczne: Nałóż produkt na czystą lekko zwilżoną ściereczkę z frotty lub na aplikator do wosku. Nie nakładaj produktu na powierzchnię większą niż jedna czwarta całej powierzchni samochodu na raz. Rozprowadź produkt równomierną warstwą na niewielkiej powierzchni a następnie wetrzyj mocno ruchami okrężnymi w powierzchnię. Pozwól produktowi wyschnąć aż powstanie matowa warstwa (około 1 minuty) a następnie wytrzyj mocno przy użyciu polerującej ściereczki z mikrofibry PT-8 lub bawełnianej ściereczki (100% bawełny) przekręcając ściereczkę podczas polerowania aż do uzyskania głębokiego połysku.

Nakładanie polerką rotacyjną: Nałóż niewielką ilość produktu na czystą nakładkę polerki. Włącz polerkę i rozprowadź produkt równomierną warstwą na powierzchni lakieru. Pozwól produktowi wyschnąć aż powstanie matowa warstwa (około 1 minuty). Następnie zmień nasadkę polerki na czystą i usuń nadmiar produktu. Poleruj powierzchnię aż do osiągnięcia głębokiego połysku.

Nakładanie polerką o wysokiej prędkości: Rekomenduje się stosowanie ochronnych rękawic i masek chroniących przed pyłami powstającymi podczas używania polerki o wysokiej prędkości. Zaleca się stosowanie piankowej nakładki do wykańczania. Do wykańczania nałóż ilość produktu wystarczającą np. na jedną czwartą maski. Ustaw nakładkę dokładnie nad nałożoną warstwą produktu. Rozpocznij rozprowadzanie równomiernej warstwy produktu na niewielkim obszarze przy prędkości polerki ustawionej na 1700-2000 rpm. Po wyschnięciu produktu zmniejsz nacisk i zwiększ prędkość polerki do 2400 rpm i poleruj powierzchnię aż do osiągnięcia głębokiego połysku

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię