Elite Detailer APC Ready 500ml - APC DO CZYSZCZENIA OGÓLNEGO SAMOCHODU

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006805

Dostępność: brak

17,00 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

APC READY 500ML

Apc ready 500ml - uniwersalny płyn do czyszczenia i mycia elementów wewnętrznych i zewnętrznych samochodu. Gotowy do użycia natychmiast po zakupie, doskonale penetruje nawet najtrudniejsze zabrudzenia i pozostawia przyjemny, owocowy zapach melona!

Seria elite detailer stworzona została z myślą o wszystkich, dla których doskonały efekt i dbałość o każdy szczegół są niezwykle ważne, dlatego nasz preparat czyszcząco-myjący jest całkowicie bezpieczny dla delikatnych materiałów. Radzi sobie z czyszczeniem i myciem tapicerki, skóry lakierowanej i licowej, plastików, tworzyw sztucznych, elementów zewnętrznych pojazdu, a nawet drewna i laminatu! Nie niszczy lakieru i elementów lakierowanych!

Wyselekcjonowany w długim procesie, doskonały skład, zapewnia najwyższą jakość i stężenie substancji aktywnych, pozwalające na uzyskanie znakomitych efektów i wysokiej wydajności. To środek dla wszystkich, którzy dbają o samochody z niezwykłą starannością. Opakowanie o pojemności 500ml pozwoli na dokładne wyczyszczenie nawet kilku samochodów.

Twój czas jest dla nas tak samo ważny, jak dla ciebie, dlatego nasz preparat typu apc (all purpose cleaner), jest gotowy do użytku od razu po otwarciu, wystarczy po prostu rozprowadzić go na czyszczonej powierzchni i gotowe - wygodny aplikator pozwoli ci dokładnie rozpylić środek wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny. Nie musisz martwić się plamami i zaciekami - apc ready nie pozostawia po sobie śladów. Odtłuszcza powierzchnie, tworzy antystatyczną warstwę ochronną, a przy tym pozostawia po sobie przyjemny melonowy zapach nawet przez kilka dni po użyciu.

Preparat jest ceniony przez specjalistów od auto detailingu, za jego wysoką wydajność, świetną skuteczność i bezkompromisowość w usuwaniu zabrudzeń, punktowym usuwaniu plam, czyszczeniu tapicerki, tworzyw sztucznych i materiałów o delikatnej strukturze. Miłym, rzadko spotykanym dodatkiem przy produktach tego rodzaju, jest przyjemny, owocowy zapach melona. Przez wielu specjalistów uważany jest za najlepszy środek apc do samochodu!

Jak używać apc ready 500ml?
Apc ready do samochodu, jest gotowe do użytku od razu po otwarciu, dlatego nie musisz martwić się rozcieńczaniem, czy przygotowaniem specjalnego roztworu. Po prostu otwierasz i korzystasz! Wystarczy nanieść środek na powierzchnię, rozprowadzić dokładnie z pomocą ściereczki i tyle. Po kilku minutach dokładnie wycierasz elementy wewnątrz samochodu, lub jeśli czyść pojazd z zewnątrz - spłukujesz wodą pod ciśnieniem. Unikatowy skład naszego środka dokładnie doczyści wszystkie zabrudzenia, pokryje obszar warstwą ochronną a dodatkowo nada przyjemny owocowy zapach melona - będziesz czuć delikatną, świeżą nutę zapachową nawet kilka dni po pielęgnacji!

Gdzie stosować?

Środek jest doskonały do ogólnego czyszczenia samochodu wewnątrz i na zewnątrz, świetnie radzi sobie ze skórą licową i lakierowaną, tworzywami sztucznymi (polietylen, polipropylen, winyl, akryl, poliester, abs), powierzchniami laminowanymi, czy drewnianymi. Nie niszczy materiałów delikatnych i jest całkowicie bezpieczny dla różnych typów powierzchni.

Informacje:

Apc do ogólnego czyszczenia i pielęgnacji samochodu wewnątrz i na zewnątrz, doskonale radzi sobie z materiałami delikatnymi, nie niszczy, nie pozostawia plam, zacieków i odbarwień. Wzbogacony o przyjemny, rześki zapach melona. Wydajny i wysoce skuteczny, odtłuszcza i zabezpiecza powierzchnie, pozostawia antystatyczną warstwę ochronną.

Typ: Gotowy do użycia, bezpośrednio lub naniesiony na ściereczkę

Wydajność: Butelka o pojemności 500ml to kilka kompletnych zabiegów czyszczenia samochodu.

Bezpieczeństwo: Nie pozostawia plam i odbarwień.

Idealny do tworzyw sztucznych, plastiku, tapicerki, skóry, elementów drewnianych

Zakres ph 9,0 - 9,8.

Przyjemny zapach - melon.

Film:

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię