Elite Detailer De-Iron Red 750ml - DEIRONIZER DO LAKIERU

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006789

Dostępność: brak

49,90 

Cena jednostkowa: 66,53  / l

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

Elite Detailer De-Iron Red 750ml - DEIRONIZER DO LAKIERU

Profesjonalny, żelowy deironizer do lakieru, bez trudu usuwa wszystkie zanieczyszczenia metaliczne oraz niebezpieczną lotną rdzę z karoserii samochodu. Środek o zapachu mięty pieprzowej. Łatwy w użyciu, nie wymaga rozcieńczenia. Wystarczy rozpylić i gotowe. Doskonale radzi sobie ze wszystkimi oznakami rdzy i zabrudzeniami metalicznymi.Gotowy deironizer do lakierubezpiecznie usuwa rdzę z lakierudeironizer z efektem krwawienia. Preparat jest gotowy do użytku od razu po otwarciu. Wygodny aplikator ułatwia nakładanie, a żelowa konsystencja deironizera sprawia, że pokrycie niechcianych rdzawych śladów jest dziecinnie proste. Neutralne ph gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla twojego lakieru, usuniesz z niego tylko to, co należy. Nie musisz się martwić o kondycję powłoki lakierniczej na swoim samochodzie - pozostanie nienaruszona!

Efekt krwawienia - w kontakcie z rdzą i zanieczyszczeniami metalicznymi, nasz środek zmienia barwę na krwistoczerwony kolor. Sam zobaczysz kiedy zacznie działać i jak usunie rdze z twojego samochodu!
Deironizer do lakieru - jak używać?
Nikt z nas nie lubi widoku rdzy na swoim samochodzie, dlatego przygotowaliśmy środek, który będzie działał szybko i piekielnie skutecznie, a jego aplikacja będzie prosta i bezproblemowa.
 • Spryskaj powierzchnię deironizerem
 • Środek stosuj zawsze na chłodnej karoserii. Dokładnie spryskaj miejsca pokryte rdzą i metalicznymi zabrudzeniami. Nasz aplikator ułatwi cały proces.
 • Odczekaj kilka minut
 • Pozostaw na kilka minut nie dopuszczając do wyschnięcia. Środek zacznie zmieniać barwę na krwawą czerwień, więc bez trudu dostrzeżesz moment, w którym należy zmyć żel z lakieru.
 • Wypracuj pędzelkiem
 • W razie konieczności wypracuj środek na mytej powierzchni pędzlem lub delikatną szczoteczką. Może to być szczególnie pomocne w przypadku trudnych miejsc i zaawansowanych śladów.
 • Spłucz deironizer wodą
 • Po zmianie barwy na czerwoną dokładnie opłucz wodą. Wszystkie zanieczyszczenia spłyną razem z wodą, a ty możesz cieszyć się samochodem wolnym od rdzy i metalicznych śladów.
Po co używać deironizera na lakierze?
Rdza lubi się rozprzestrzeniać, jeżeli zostawimy ją bez kontroli. Właśnie po to powstały wszelkie deironizery do użycia na lakierze samochodowym. Pomagają walczyć z ogniskiem rdzy, zanim zasieje spustoszenie na całej karoserii. Zanieczyszczenia metaliczne i lotna rdza mogą wyrządzić duże szkody na aucie, dlatego polecamy stosowanie deironizerów zanim będzie za późno. De-iron red pomoże pozbyć się śladów lotnej rdzy i metalicznych osadów, zanim zniszczą twój lakier.
 
Informacje:
Środek o zapachu mięty pieprzowej do usuwania rdzy z lakieru zapach mięta pieprzowa
Wiemy jak ważna jest przyjemna praca, dlatego nasze produkty zapewniają miły zapach.
Zapach: Mięta pieprzowa
Pojemność: 750ml
Sposób aplikacji: Atomizer, opryskiwacz
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Silny żelowy deironizer do lakieru samochodowego, o zapachu mięty pieprzowej. Usuwa rdzę i zabrudzenia metaliczne. Stosowanie ułatwia efekt krwawienia w kontakcie z zanieczyszczeniami i wygodne opakowanie z wydajnym atomizerem.
Pojemność 750 ml
pH Neutralne
Konsystencja Żelowa
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię