Elite Detailer Gum Protector 200ml - PREPARAT DO KONSERWACJI USZCZELEK SAMOCHODOWYCH

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006808

Dostępność: brak

24,90 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

GUM PROTECTOR 200ML

Gum protector, to profesjonalny preparat do uszczelek samochodowych. Czyści, konserwuje i pielęgnuje gumowe elementy w twoim samochodzie, abyś nie musiał się martwić o ich eksploatację.
Starannie skomponowany skład preparatu zabezpiecza gumowe elementy samochodu, nadaje im elastyczność, chroni przed zmianami temperatur i długotrwale zwiększa żywotność.
Zabezpiecza przed pękaniem podczas mrozów i chroni przed powstawaniem nawet małych mikropęknięć, które mogą negatywnie wpływać na szczelność twojego auta. Przywraca naturalne właściwości a dodatkowo pogłębia kolor i nadaje blasku każdej gumowej części.
Buteleczkę wyposażyliśmy w wygodny aplikator, dzięki czemu nakładanie i stosowanie naszego środka do uszczelek będzie proste, szybkie i bezproblemowe w każdym momencie.
Konserwacja uszczelek w samochodzie nigdy nie była tak prosta! Całość umili ci przyjemny zapach świeżego kiwi. Lekka, przyjemna owocowa woń, będzie się roztaczać w twoim samochodzie już od  pierwszego momentu zastosowania naszego płynu konserwującego.
Preparat do uszczelek samochodowych
Płyn gotowy do użytku od razu po otwarciu. Butelka z wygodnym aplikatorem ułatwia nakładanie. Bez rozcieńczania i stosowania skomplikowanych w obsłudze narzędzi. Po prostu nakładasz preparat i gotowe.
 
Jak stosować preparat do konserwacji uszczelek samochodowych?
Środek nie wymaga rozcieńczania. W kilku krokach wykonasz konserwacje gumowych uszczelek w samochodzie, i na długo zabezpieczysz je przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi.
 • Potrząśnij opakowaniem przed użyciem
 • Delikatnie wstrząśnij buteleczką przed użyciem. Z pomocą wygodnego aplikatora nałożonego na buteleczkę, powoli rozprowadź środek po gumowych uszczelkach w twoim samochodzie.
W celu lepszego wypracowania preparatu na trudno dostępnych elementach, możesz użyć delikatnej gąbki albo czystej, miękkiej ściereczki z mikrofibry. Środek wniknie w gumy i doskonale przywróci ich pierwotny stan.
 
Gdzie używać preparatu na uszczelki samochodowe?
Gum protector powstał, jako odpowiedź na potrzeby profesjonalistów, detailerów, dealerów samochodowych i entuzjastów szczegółowego dbania i konserwacji samochodu. Jego unikalna formuła dba o wszystkie gumowe elementy w aucie, nadaje im blask, uwydatnia kolor i zabezpiecza przed zniszczeniem.
Doskonale sprawdzi się również podczas stosowania w domu. Aplikacja jest wygodna, szybka i bezproblemowa. Nie wymaga szczególnych umiejętności i narzędzi. Po prostu nakładasz i gotowe.
 
Informacje:
Zapach: Kiwi
Pojemność: 200ml
Sposób aplikacji: Aplikator
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Gotowy do użycia preparat do konserwacji i pielęgnacji uszczelek samochodowych. Perfekcyjnie dba o gumowe elementy. Odświeża i pogłębia kolor, nadaje elastyczność i przywraca naturalne właściwości. Perfekcyjne zabezpieczenie przed mrozem! Produkt o przyjemnym i świeżym zapachu kiwi.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię