Elite Detailer Red Shock Rim 750ml - ZAPACHOWY DEIRONIZER TYPU KRWAWA FELGA

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006802

Dostępność: duża ilość

44,90 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

RED SHOCK RIM 750ML

Żelowy deironizer o neutralnym ph i intensywnym zapachu ziaren kawy. Preparat typu krwawa felga perfekcyjnie czyści obręcze kół, wykonane z aluminium, chromu, niklu, a nawet lakierowane felgi!
Perfekcyjnie usuwa naloty z klocków hamulcowych oraz pył powstały podczas codziennej jazdy w najtrudniejszych warunkach i podczas zmiennych warunków pogodowych.
Neutralne ph naszego deironizera gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla wszystkich rodzajów felg, również tych wykonanych z delikatnych materiałów oraz pokrytych lakierem. Nie musisz martwić się o ich stan. Pozostaną bezpieczne i nienaruszone, a brud zniknie pozostawiając po sobie przyjemną woń świeżej kawy. Starannie dobrany skład naszego preparatu tworzy znany i ceniony efekt krwawej felgi, czyli barwi ją na krwistoczerwony kolor w momencie wejścia deironizera w kontakt z zanieczyszczeniami. Pozwala ci to widzieć działanie naszego środka i znakomicie zobaczyć jego działanie.
Zawarte w deironizerze substancje aktywne znakomicie wnikają w cząsteczki brudu i niszczą go pozostawiając powierzchnię felg czystą i bezpieczną, dodatkowo chronioną przed powstawaniem nowych śladów. Preparat jest gotowy do użytku. Bez rozcieńczania i skomplikowanego przygotowania roztworu. Wystarczy nałożyć na chłodną felgę i obserwować jak nasz środek działa cuda, pozbywając się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń z twoich felg.
Bezpieczny dla lakieru, skład red shock rim nie narusza i nie ingeruje w strukturę lakierów, więc bez obaw możesz korzystać z niego na wszystkich rodzajach felg samochodowych.
Pokryłeś swoje koła powłokami ochronnymi? Nie szkodzi! Red shock rim pozostawi je bezpieczne i nienaruszone. Możesz bez obaw stosować go na wszystkich typach powłok zabezpieczających. Wyczyści felgi z zabrudzeń, a zabezpieczenie pozostanie na swoim miejscu!
 
Jak używać deironizera?
Użycie naszego środka do felg jest niezwykle proste i szybkie. Przestrzegaj opisanych poniżej kroków, aby uzyskać najlepszy możliwy efekt i pozbyć się zabrudzeń na długo.
 • Aplikuj na chłodną felgę. Unikaj stosowania na rozgrzane koła zaraz po jeździe. Odczekaj do momentu wychłodzenia i dopiero wtedy rozpocznij aplikację. Spryskaj całą felgę dokładnie deironizerem, dbając o pokrycie zakamarków.
 • Pozostaw na kilka minut po aplikacji. Środek zacznie zmieniać barwę na czerwoną i doskonale zobaczysz, kiedy zabrudzenia zaczną się rozpuszczać na powierzchni kół.
 • Po zmianie barwy na czerwoną dokładnie opłucz całość wodą pod ciśnieniem. Pomimo żelowej konsystencji, preparat zacznie bezproblemowo spływać, zabierając ze sobą cały zgromadzony brud i pył drogowy.
Gdzie stosować krwawą felgę?
Profesjonalny środek typu krwawa felg, stworzony został dla profesjonalistów, entuzjastów, detailerów i dealerów samochodowych. Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia i chroni felgi przed powstawaniem nowych oraz przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.
Świetny skład i prosta aplikacja pozwalają korzystać z niego w domu, podczas codziennej pielęgnacji samochodu. Bez trudu poradzisz sobie z doprowadzeniem felg do doskonałego stanu, bez użycia specjalistycznych narzędzi. Możesz stosować preparat wszędzie, gdzie będzie ci potrzebny.
 
Informacja:
Zapach: Kawa
Pojemność: 750ml
Sposób aplikacji: Atomizer
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Wysokiej klasy deironizer o zapachu kawy, przeznaczony do felg każdego rodzaju, czyści i zabezpiecza, usuwa wszystkie zabrudzenia i tworzy powłokę ochronną. Neutralne ph zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej delikatnych materiałów.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię