Kompresor samochodowy - do pompowania kół

Producent: - brak producenta -

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy:

Dostępność: brak

179,00 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty
Kompresor samochodowy KSM12V – z trzyletnią gwarancją

 

 

 

KOMPRESOR SAMOCHODOWY 12V
Do pompowania kół: samochodów, motorów, kładów czy też: materacy, pontonów

3 LATA GWARANCJI

 
Spakowany kompresor zajmuje mało miejsca. Wszystkie części (przewody i końcówki) posiadają swoje wnęki w dolnej części obudowy. Obudowa do minimum ogranicza hałas generowany przez silnik oraz sprężarkę kompresora, czyniąc korzystanie z urządzenia niezwykle komfortowe.
 
Przewód zasilający podłączany do gniazda zapalniczki o długości 3,5 metra idealny w zastosowaniu do aut osobowych. Wyposażony w manometr wyskalowany w jednostkach Bar i Psi. Manometr pokazuje aktualne ciśnienie w pompowanej oponie. Dla sprawdzenia ciśnienia nie trzeba przerywać pracy. Konstrukcja urządzenia umożliwia napompowanie wszystkich czterech kół samochodu. Dla "odpoczynku" urządzenia wystarczą przerwy podczas przekładania końcówki do następnego koła, gdyż kompresor sam chłodzi się podczas pracy.
 
Zwarta i solidna konstrukcja - dołożyliśmy starań, aby nasz kompresor był najwyższej jakości. Zamiast inwestować w wymyślną obudowę, zainwestowaliśmy w wyższej klasy materiały. Jakość kompresora potwierdza fakt, że jest oryginalnym elementem fabrycznego wyposażenia wielu marek samochodowych.

Produkt przyjazny w użyciu. Obsługa intuicyjna bez konieczności czytania instrukcji obsługi.
 
Kompresor posiada solidnie wykonaną obudowę.
• manometr pokazuje ciśnienie w pompowanej oponie w czasie pracy
• przycisk umożliwiający "upuszczenie" powietrza, można to kontrolować na bieżąco podczas upuszcza powietrza
• spakowany kompresor zajmuje mało miejsca i nie ma ryzyka uszkodzenia przewodu np. zasilającego, całość mieści się w małej walizeczce
• ma mocny silnik - koło całkowicie bez powietrza pompuje w 2-3 minuty w autach osobowych
• bardzo łatwa i szybka zmiana końcówek - końcówki dla odróżnienia od tanich kompresorów są metalowe
• przystosowany do pracy w mało sprzyjających warunkach (-30°C do 70°C)

Zalety kompresora:

Rewelacyjny kompresor przydatny w samochodzie, warsztacie, w domu i podróży, na kempingu. Wszędzie tam gdzie potrzebujesz powietrza pod ciśnieniem.

UWAGA: W zimnych oponach ciśnienie jest pokazywane prawidłowo. To znaczy jest ono pokazywane realnie. W oponach rozgrzanych ciśnienie zawsze rośnie - gorący gaz zwiększa swą objętość. Należy dokonywać pomiaru na zimnych oponach, lub jeśli pomiar / korekta ciśnienia dokonywana jest w podróży należy dodać 0,3 bar.

Dlaczego warto kontrolować ciśnienie w oponach?

• zbyt niskie ciśnienie powoduje szybkie zużycie krawędzi opon
• zbyt niskie ciśnienie powoduje zwiększone zużycie paliwa (większe opory toczenia), czyli straty paliwa i co za tym idzie większe wydalanie dwutlenku węgla
• zbyt wysokie ciśnienie powoduje szybkie zużycie środka opony
• zbyt wysokie ciśnienie powoduje niestabilne zachowanie samochodu w zakrętach - nie powoduje zmniejszenia zużycia paliwa
• niewłaściwe ciśnienie to dłuższa droga hamowania

Komplet końcówek:Uniwersalna końcówka zasilająca


Przewód zasilający urządzenie posiada uniwersalną końcówkę do podłączenia w każdym samochodzie.

Informacje dodatkowe

Najczęstszymi naszymi klientami są ci którzy już zasmakowali tanich kompresorów i okazało się, że nie można w potrzebie z niego skorzystać. Takich tanich nie sprawdzających się urządzeń jest na rynku bardzo dużo.

We wszystkich dobrych kompresorach używane są silniki Johnson lub Mabuchi, jeśli taki silnik nie jest zastosowany wówczas oznacza to iż kompresor jest jakości grubo poniżej przeciętnej. Ponadto najważniejszym elementem jest kompresor, czyli urządzenie które spręża powietrze. Zazwyczaj są to rozwiązania standardowe, natomiast nasz jest specjalnie zaprojektowany dla producentów samochodów i to odróżnia nas od konkurencji. Kompresor został zaprojektowany tak aby napełnić 4 koła pod rząd. Posiada wiatrak zamontowany na silniku, aby chłodzić wnętrze. W obudowie są dwa "punkty wentylacji", tzn otwory umożliwiające przepływ powietrza przez komorę pracy kompresora oraz silnika. Do produkcji kompresora użyto materiałów o wyższej granicy rozszerzalności co sprawia, że są bardziej odporne na pracę w wyższych temperaturach. Dzięki temu można napompować 4 koła bez obawy, że urządzenie się zatrze lub zablokuje.

Dane techniczne:

- Max. Ciśnienie: 5 bar/100 psi
- Napięcie zasilania : 12V DC
- Pobór prądu : 15A max
- Wydajność : 0 do 43 psi/3 bar < 8 min
- Temperatura pracy : -30°C do 70°C
- Wymiary kompresora w futerale: 19 cm x 19 cm x 9 cm
- Waga: 1,6 kg

Test kompresora pokazał, że na napompowanie małego koła o średnicy 13” Fiata PANDY od 0 do → 2 bar, potrzebujemy ok 1:50 sek.

Test kompresora pokazał, że na napompowanie koła o średnicy 16" z oponą o wysokim profilu od 0 do → 2 bar, potrzebujemy ok 3:22 sek


 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię