Lusso Oro - sample 59 ml

Producent: Lusso

Czas wysyłki:

Numer katalogowy: KOS000892

Dostępność: brak

22,13 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty
Lusso Oro jest ręcznie wykonaną mieszanką czterech różnych wosków, każdy z nich integralny co do formuły.
Zaczynamy od numeru 1 czyli brazylisjskiej Carnauby, który jest uszlachetniony do najlepszej klarowności, poźniej dodajemy dwa różne kopalniane woski importowane z Niemiec i mikro-krystaliczny wosk uszlachetniony w Stanach Zjednoczonych. Używamy również unikalnej żywicy, która pomaga woskowi wiązać się z powierzchnią lakieru. Specjalne systemy olejków pozwalają woskowi długo utrzymywać się na powierzchni, bez zbyt szybkiego wysychania lub zanikania. To pozwala Ci pracować z woskiem na lakierze, bez konieczności usuwania nadmiaru wosku w pośpiechu. Te cztery woski mieszają się tworząc kosntrukcję wosku, mocniejszą niż jakikolwiek wosk pojedynczy, dzięki czemu Lusso Oro daje doskonałą ochronę oraz głebię połysku. Lusso Oro nakłada się łatwo. Kiedy nakładasz, pamiętaj, mniej znaczy lepiej. Wosk można warstwować, zachoując minimalnie kilkugodzinne interwały. 

Sposób użycia:

Wosk Lusso Oro można nakładać albo za pomocą aplikatora albo bezpośrednio dłońmi. W przypadku nanoszenia dłońmi, ciepło rąk będzie pomagać w rozpuszczeniu carnauby. Piankowy aplikator powinien być zawsze czysty i bez zabrudzeń, które mogłyby uszkodzić lakier. Nakładać bardzo cienko. Nie jest potrzebne używanie dużej ilości wosku. Podobnie jak w przypadku oczyszczania lakieru, pracuj na niewielkim obszarze, który pozostaje w swobodnym zasięgu Twoich rąk, bez konieczności chodzenia wokół auta. LUSSO ORO zwiąże się w ciągu mniej więcej pół minuty, jednakże nadmiar wosku nie będzie twardniał. Należy usunąć nadmiar czystym ręczniczkiem z mikrofbry lub z delikatnej bawełny wykonując łagodne ruchy jak przy odkurzaniu.

Nie należy trzeć zbyt mocno. Natychmiast zauważysz lustrzany połysk jaki zostawia nasz wosk. Kontynuuj nakładanie aż nawoskujesz cały samochód. W naprawdę gorące dni można, po zakończeniu aplikacji, spłukać samochód chłodną wodą. Przyspieszy to wiązanie wosku i usunie wszelki pył jaki ewentualnie może zostać po woskowaniu.

Wytrzyj ręcznikiem. Pamiętaj aby wycierać ruchami równoległymi, unikając kolistych, które mogą przyczynić się do powstania widocznych zarysowań. Kropelkowanie wosku znacznie ułatwi wysuszenie samochodu. Ochrona wosku powinna teraz utrzymywać się miesiącami.

Możesz chcieć nakładać LUSSO ORO częściej na maskę samochodu. Gorąco silnika a także bezpośrednie narażenia na uderzenia wiatru i zanieczyszczeń drogowych przyczyniają się do szybszej utraty wosku z maski samochodu. Dodatkowo, to właśnie maska jest tym elementem, na który ludzie zwracają największą uwagę, podziwiając połysk naszego auta.

Pojemność: 59 ml

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię