Mycie wstępne i aktywne piany

Lśniąca czystością karoseria bez najmniejszego ryzyka uszkodzenia powierzchni lakieru? Jeżeli taki jest Twój cel, doskonałym wyborem będzie aktywna piana od najlepszych europejskich producentów, która skutecznie rozpuści zanieczyszczenia drogowe, w tym kurz, błoto i piasek, gromadzące się na powierzchni lakieru podczas codziennej eksploatacji auta. Produkt jest bezpieczny dla powłok i wosków, a jego nakładanie jest bardzo wygodne – wystarczy użyć pianownicy podpinanej do myjki ciśnieniowej. Tego typu urządzenia również bez problemu kupisz w naszym sklepie.

W ofercie dostępne są uniwersalne szampony do każdego typu karoserii, piana aktywna do wstępnego mycia samochodu o zasadowym, kwaśnym bądź neutralnym pH, a także preparaty przeznaczone do walki z najsilniejszymi zabrudzeniami na tirach i pojazdach pracujących w trudnych warunkach.

Mycie wstępne samochodu i pielęgnacja lakieru jak w profesjonalnym studiu detailingowym

Bogata oferta preparatów o zróżnicowanych właściwościach pozwoli Ci optymalnie dobrać produkt do konkretnego zastosowania. Skoncentrowana piana aktywna kwaśna, zasadowa lub o neutralnym pH skutecznie zmiękczy nawet najbardziej uporczywy brud i zwiększy odporność karoserii na szkodliwe czynniki.

W razie problemów z wyborem produktu jesteśmy do Twojej dyspozycji!