ProElite Dr Black 750ml - CZERNIDŁO DO OPON

Producent: ProElite

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006832

Dostępność: na magazynie

33,90 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

DR BLACK 750ML

Czernidło do pielęgnacji opon i plastików! Wydajne i wytrzymałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Chroni opony przed powstawaniem zarysowań i mikropęknięć, zapobiega utracie elastyczności. Chroni i zabezpiecza plastiki zewnętrzne.

Pozostawia na oponie błyszczący efekt na długo, a twoje ogumienie, będzie wyglądać jak nowe. Odświeża kolor i pozostawia efekt mokrej opony.

Czyści i nabłyszcza powierzchnię opony, plastiki i gumy zewnętrzne, chroni przed zmatowieniem, wyblaknięciem i popękaniem. Pokrywa gumowe elementy ochronną warstwą, wydłuża ich żywotność. Zapewnia połysk listwom zewnętrznym, oponom i elementom zderzaka.

Zalecamy stosowanie na suchej i czystej oponie, do zestawu dołączamy specjalną gąbkę do nakładania czernidła.

Jeśli szukasz satynowego efektu, polecamy czernidło do opon black gum 1L

Jak używać czernidła do opon dr black?

 • W zestawie znajdziesz specjalną gąbkę do rozprowadzania czernidła po oponie. Nasącz ją preparatem, następnie nanieś czernidło dokładnie na czystej i suchej oponie.
 • Powoli i dokładnie rozprowadź preparat po całej oponie, aż uzyskasz jednolitą barwę.
 • Pozostaw go na gumowej powierzchni, a po chwili przetrzyj suchą ściereczką dla uzyskania lepszego efektu. Nie zmywaj.

Gdzie używać?
Dr black to czernidło i środek do nabłyszczania opon i plastików w jednym! Może być stosowany do czernienia, czyszczenia i nabłyszczania wszystkich rodzajów opon, a także plastikowych i gumowych elementów.

Sprawdzi się w codziennej pielęgnacji ogumienia. Łatwa aplikacja sprawi, że doskonale radzi sobie w domowych warunkach, ale także jako rozwiązanie stosowane przez profesjonalistów.

Produkt jest biodegradowalny i bezpieczny dla zdrowia i skóry. Nie wymaga rozcieńczenia i nie pozostawia po sobie trudnych do usunięcia śladów.

Informacje:

Czernidło do czyszczenia i nabłyszczania opon i plastików, pozostawia po sobie długotrwały efekt nabłyszczenia, zabezpiecza przed pęknięciami, konserwuje, ożywia i pogłębia kolor.

Stosować na suchej i czystej oponie. Bezpieczny i skuteczny na wszystkich rodzajach ogumienia w samochodach. Zapobiega blaknięciu i tworzy powłokę ochronną na powierzchni opony. Środek w pełni biodegradowalny.

Typ: Preparat gotowy do użycia

Wydajność: Wysoka - duże stężenie substancji aktywnych

Dozowanie: Gąbkę dołączoną w zestawie nasącz środkiem i rozprowadź całość dokładnie po oponach. Zadbaj o równomierne rozłożenie preparatu. Po chwili przetrzyj suchą ściereczką, dla uzyskania lepszego efektu. Stosuj na suchych i czystych powierzchniach.


Bezpieczeństwo: Biodegradowalny

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię