Q-GLYM PREMIUM Q CARNAUBA CARE - WOSK NATURALNY DO AUTA

Producent: Q-Glym

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS003294

Dostępność: na magazynie

429,00 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

Q-GLYM PREMIUM Q CARNAUBA CARE

Jedyny na rynku naturalny wosk z drobinkami prawdziwego złota o pięknym zapachu owoców mango.

Specjalnie opracowana receptura nadaje zadziwiająco glęboki połysk.

Trwałe zabezpieczenie lakieru i Wet Look w jednym opakowaniu
To wysokiej klasy wosk samochodowy z aż 50% zawartością najlepszego, brazylijskiego wosku T1 Carnauba. To ręcznie wytworzony wosk bazujący przede wszystkim na najwyższych jakościowo, specjalnie wyselekcjonowanych naturalnych i nieszkodliwych składnikach. W składzie wosku Premium Q Carnauba Care znajduje się ultra-starannie dobrana kompozycja wosków: carnauba, montana, pszczelich, mikrokrystalicznych oraz parafinowych z lekką nutą dodatków silikonowych.

Wosk cechuje się łatwą aplikacją, a towarzysząca mu lekka nuta zapachu mango i arbuza powoduje, że cały proces woskowania staje się po prostu przyjemny. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż w procesie produkcji do uzyskania miłego zapachu użyliśmy naturalnego oleju mango, a nie chemicznego substytutu. Specjalnie zaprojektowane szklane opakowanie nie przepuszczające światła, a jedynie promienie UV znacząco wpływa na żywotność i pełną świeżość wosku przez możliwie najdłuższy czas. Podobne rozwiązania znajdują zastosowanie przy najdroższych kremach czy lekach. Nadruk wykonany z 24 karatowego złota podkreśla wyjątkowość naszego wosku. W pogoni za doskonałością, perfekcją, po 883 próbach z innymi recepturami uzyskaliśmy wosk, który wg. nas bez dwóch zdań dołącza do grupy najlepszych produktów na świecie.

Wosk wytworzony przez jednego z najzdolniejszych chemików Toma Jewsbury. Handmade in UK

Sposób aplikacji:

 1. Przed aplikacją wosku umyj i przygotuj powierzchnię lakieru:
  • Mycie wstępne z wykorzystaniem aktywnej piany
  • Płukanie
  • Mycie zasadnicze z wykorzystanie szamponu oraz delikatnej rękawicy jak również metody na „dwa wiadra”.
  • Płukanie
  • Glinkowanie – pełen proces dekontaminacji lakieru* (opcjonalnie).
  • Mycie końcowe oraz płukanie.
  • Osuszenie karoserii.
  • Polerowanie lakieru* (opcjonalnie).
  • Jeżeli zachodzi potrzeba ponowne mycie i płukanie auta.
 2. Aplikacja cleanera pod wosk.
 3. Aplikacja wosku na 1-3 elementów za jednym razem. Ilość elementów uzależniona jest od ich wielkości. Aplikujemy cienkie, ale wyraźne warstwy. Zakres temperatur to 15-40 st.C, ale najlepsza temperatura otoczenia to temperatura pokojowa 18-23 st.C.
 4. Po odczekaniu 5-10 minut polerowanie wosku z wykorzystaniem dwóch, miękkich mikrofibrowych ręczników. Odstęp czasowy między aplikacją, a polerowaniem jest indywidualny i uzależniony od temperatury, wilgotności i wentylacji w pomieszczeniu.
 5. Po zakończeniu aplikacji i polerowania zalecamy odstawienie auta na 1-2 godziny w ciepłe, pozbawione brudu pomieszczenie lub w przypadku ładnej i ciepłej pogody na dwór.
 6. Po 1-2 godzinach ponownie wprowadzamy auto pod dach i obserwujemy lakier. W przypadku pojawienia się lekkich chmurek, plamek czy mazów usuwamy je delikatnymi ruchami mikrofibrą. Tworzenie się ewentualnych chmurek czy plamek na lakierze jest naturalnym procesem wytapiania się naturalnego wosku i może wystąpić tylko raz, bezpośrednio po aplikacji w okresie wiązania i utwardzania się wosku na zabezpieczanej powierzchni.
 7. Auto gotowe do jazdy
   

Konserwacja

Zalecamy mycie auta raz na tydzień lub jeżeli zabrudzi się i zachodzi potrzeba umycia.
Co 3 mycie / raz na miesiąc po umyciu auta zalecamy aplikację produktu typu Quick Detailer na bazie składników naturalnych. Rekomendujemy użycie środka Q-GLYM PREMIUM Q NANO PROTECTION
Realna żywotność wosku podczas normalnego użytkowania auta waha się między 3-4 miesiące. Aby w pełni zabezpieczyć lakier i cieszyć się nienagannym wyglądem auta zalecamy koleją aplikację wosku co kwartał lub w przypadku aut kolekcjonerskich raz na pół roku.


Porady

W przypadku wystąpienia takich zabrudzeń jak ptasie odchody, żywica z drzew czy pozostałości owadów na przednich elementach auta niezwłocznie umyj lub dokładnie opłucz auto.
W trakcie mycia auta, w ostatniej fazie opłukiwania lakieru obserwuj dokładniej lakier. Jeżeli widzisz wyraźny zrzut wody i kropelkowanie oznacza to, że wosk skutecznie chroni Twój lakier. Jeżeli zauważysz, że woda z niektórych partii lakieru spływa zdecydowanie wolniej (przeważnie są to dolne partie w okolicach kół) ponownie użyj wody z szamponem i dokładniej umyj te miejsca. Opłucz ponownie i obserwuj. Jeżeli zrzut wody został przywrócony oznacza to, że wosk dalej chroni lakier, jeżeli woda dalej spływa powoli przygotuj się na kolejne woskowanie podczas następnego mycia.
W przypadku pojawienia się zarysowań na lakierze przed kolejnym woskowanie przepoleruj uszkodzone elementy.

Pojemność : 200 ml

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię