SCANGRIP ColourMatch Kit 2

Producent: Scangrip

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS002994

Dostępność: brak

2 299,00 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

SCANGIP COLOURMATCH KIT 2

COLOURMATCH KIT 2 to profesjonalny zestaw stworzony z myślą o sektorze detailingu i lakiernictwa. W wygodnej walizce znajdziemy pełną gamę produktów spełniających wszystkie potrzeby warsztatowe. Dzięki unikatowym cechom, rozwiązania SCANGRIP DETALING idealnie sprawdzają się przy wszystkich pracach związanych z lakierowaniem, polerowaniem, czyszczeniem lub przygotowaniem powierzchni.

Zestaw COLOURMATCH KIT  2 zawiera :
- SUNMATCH 2
- MULTIMATCH 2
- I-MATCH 2
- MATCHPEN

SUNMATCH 2 to ręczna lampa inspekcyjna  z wbudowanym akumulatorem. Latarka została wyposażona w innowacyjną technologię COB LED która zapewnia bardzo mocne, równomierne rozproszone światło obejmujące pełny kąt widzenia. Posiada  ona  2 tryby pracy: 1 stopień - 500 lumenów oraz 2 stopień - 250 lumenów. Urządzenie charakteryzuje wysoki współczynnik oddawania naturalnych barw CRI (+96), co umożliwia perfekcyjne dobranie właściwego koloru i odcienia lakieru. Lampa oferuje 2 ustawienia temperatury światła - zimne (6500K) i ciepłe (4500K). SUNMATCH 2 został wyposażony w akumulator o pojemności 2600mAh. Czas pracy urządzenia waha się między 1-2 h w zależności od stopnia jej wykorzystywania. Dodatkowo inżynierowie SCANGRIP umieścili z przodu lampy inteligenty wskaźnik naładowania, który pomaga w oszczędzaniu energii i zapobiega ryzyku przegrzania. Lampa SUNMATCH 2 została wyposażona w w mocny magnes dzięki czemu możemy przytwierdzić latarkę do dowolnej stalowej powierzchni. Posiada rownież obrotowy haczyk, co pozwala na za zawieszenie lampy w dowolnym miejscu. Elastyczna głowica lampy pozwala na obrót w zakresie 180º. Urządzenie jest wodoszczelne i pyłoodporne według standardów IP65. Soczewki zostały wykonane z wysokiej jakości szkła które jest odporne na działanie rozpuszczalników.

MULTIMATCH 2 to profesjonalna lampa detailingowa duńskiej firmy SCANGRIP.  Lampa zapewnia oświetlenie nawet do 2500 lumenów, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy inspekcji dużych powierzchni podczas polerowania, lakierowania, czyszczenia. Wyposażona jest w przyjazny dla użytkownika wyświetlacz pokazujący zarówno stan naładowania baterii jak i pozostały czas pracy. Nowy, 5-poziomowy ściemniacz pozwala na ustawienie pięciu różnych poziomów oświetlenia przez co idealnie dopasowuje się do potrzeb klienta. Urządzenie charakteryzuje wysoki współczynnik oddawania naturalnych barw CRI (+96), co umożliwia perfekcyjne dobranie właściwego koloru i odcienia lakieru. Lampa oferuje 2 ustawienia temperatury światła - zimne (6500K) i ciepłe (4500K). Korpus lampy został odlany z aluminium pod wysokim ciśnieniem, przez co jest wyjątkowo trwały i odporny nawet na silne wstrząsy - stopień ochrony mechanicznej IK07. Urządzenie jest wodoszczelne i pyłoodporne według standardów IP65. Ponadto soczewki zostały wykonane z wysokiej jakości szkła które jest odporne na działanie rozpuszczalników. Lampa została wyposażona w dwie opcje zasilania (DUAL SYSTEM). Urządzenie może być zasilanie kablem z gniazda sieciowego lub akumulatorowo. Potężna bateria litowo-jonowa o pojemności 4400 mAh pozwala na bezprzewodową pracę lampy między 1-14 h. Lampa została wyposażona w nowy uchwyt który znacząco ułatwia  jej przenoszenie. Konstrukcja lampy pozwala na  zamocowanie jej bezpośrednio na STOJAKU SCANGRIP oraz STOJAKU NA KÓŁKACH SCANGRIP.

I-MATCH 2 to czołowa latarka inspekcyjna. Latarka została wyposażona w innowacyjną technologię COB LED która zapewnia bardzo mocne, równomierne rozproszone światło obejmujące pełny kąt widzenia.  Latarka posiada 2 tryby pracy o mocy 80 i 160 lumenów, dzięki którym idealnie dopasowuje się do potrzeb klienta. Czołówkę charakteryzuje wysoki współczynnik oddawania naturalnych barw CRI (+96) co umożliwia perfekcyjne dobranie właściwego koloru i odcienia lakieru. Latarka oferuje 2 ustawienia temperatury światła - ciepłe (4500K) oraz zimne (6000K). SCANGRIP I- MATCH 2 został wyposażony w  akumulator najnowszej technologi o pojemności 1600mAh. Wydajna litowo-polimerowa bateria pozwala na pracę urządzenia od 2.5 do 5 godzin w zależności od wybranego trybu. Czołówka  I-MATCH 2 jest niezwykle prosta w obsłudze.  Umieszczony w niej czujnik ruchu pozwala na łatwe i szybkie włączenie. Aby włączyć oświetlenie wystarczy tylko machnąć ręką przed latarką, ułatwia to obsługę latarki w rękawicach lub gdy mamy zajęte dłonie. System włącznika został tak opracowany aby ograniczyć do minimum możliwości przypadkowego włączania. Latarka czołowa  posiada bardzo wygodny, elastyczny pasek. Szybka regulacja jego długości pozwala dopasować go do obwodu głowy. Dzięki swojej niewielkiej wadze (140g)  pozwala na komfortową pracę bez angażowania rąk. Urządzenie jest wodoszczelne i pyłoodporne według standardów IP65. Idealnie sprawdza się przy wszystkich pracach związanych z lakierowaniem, polerowaniem, czyszczeniem lub przygotowaniem powierzchni.

MATCHPEN to podręczna latarka diagnostyczna. Latarka została wyposażona w innowacyjną technologię COB LED która zapewnia wyjątkowe, uniwersalne i równomierne światło z zaledwie jednym cieniem. Światło o mocy 100 lm oraz wysoki współczynnik oddawania naturalnych barw (CRI)  znacznie ułatwiają dobór kolorów. Możliwość regulacji wiązki światła pomiędzy 10º a 70º pozwala na skoncentrowanie oświetlenia punktowo. Latarka została wykonana z trwałego aluminium, z soczewkami ze szkła odpornego na działanie rozpuszczalników. Dzięki małym gabarytom jest bardzo poręczna i z łatwością zmieści się w każdej kieszeni. Urządzenie jest wodoszczelne oraz odporne na kurz  - spełnia surowe standardy IP54. Idealnie sprawdza się przy wszystkich pracach związanych z lakierowaniem, polerowaniem, czyszczeniem lub przygotowaniem powierzchni.

W zestawie znajdują się dwie baterie AAA/1.5 V

model

SUNMATCH 2

MULTIMATCH 2

I-MATCH2

MATCHPEN

źródło światła

ultrawysoki współczynnik CRI+, technologia COB LED 

ultrawysoki współczynnik CRI+, technologia COB LED  

ultrawysoki współczynnik CRI+, technologia COB LED  

ultrawysoki współczynnik CRI, technologia COB LED 

moc światła  [lm]

500/250 ( tryb1/tryb2)

250-2500

80/160 ( tryb1/tryb2)

100

natężenie światła  [lux]

1300/650 ( tryb1/tryb2)

3500

300/500 ( tryb1/tryb2

300-4000

temperatura barwowa [K]

4500/6000

4500/6000

4500/6000

4000

współczynnik oddawania barw ( CRI) [Ra]

>96

>96

>96

>95

rodzaj akumulatora

3.7/2600mAh litowo-jonowy

11.1/4400mAh litowo-jonowy

3.8/1600mAh litowo-polimerowy

2xAAA/1.5V

czas  pracy  [h]

2

2

5/2.5

2

czas ładowania [h]

4

1-14

4

-

kąt rozsyłu światła [º]

-

-

-

10-70

zakres temperatur otoczenia pracy [ºC]

-10  +40

-10  +40

-10  +40

-10  +40

stopień ochrony

IP65

IP67

IP65

IP54

wytrzymałość mechaniczna urządzenia

IK07

IK07

IK07

-

wymiary  [mm]

60x190x40

235x83x233

105x52x43

ø16 x 148mm 

waga [g]

310

1850

130

60

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię