Konserwacja plastików

Podczas sezonowego sprzątania samochodów zależy nam na tym, aby wnętrze było nie tylko czyste, ale również zachwycało swoim wyglądem. Wykorzystywanie specjalnych preparatów nabłyszczających do kokpitu oraz pozostałych plastików na pewno może całkowicie odmienić efekt sprzątania i nadać charakteru. W naszej ofercie możesz znaleźć dressing do plastików zarówno o błyszczącym, jak i matowym wykończeniu – w zależności od tego, co lubisz. Tego typu produkty to najprostszy sposób, by nie tylko odżywić, ale także zabezpieczyć zniszczone już plastiki przed blaknięciem oraz pęknięciami. Każdy preparat pochodzi od sprawdzonego producenta i jest najwyższej jakości, dzięki czemu nie niszczy czyszczonych powierzchni.

Mowa między innymi o firmach takich jak ADBL czy Meguiar’s, które zyskały zaufanie profesjonalnych detailerów w kraju, jak i na całym świecie. Cenione są za jakość oraz sposób przygotowania produktów, ale przede wszystkim świetne ceny. Nie każdy dressing do plastików sprawdza się tylko wewnątrz samochodów, wiele z nich może posłużyć także do nadania połysku elementom zderzaka czy oponom. Z jego pomocą odświeżenie wyglądu całego samochodu to prosty i szybki zabieg.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi matowy dressing do tworzyw wewnętrznych. Produkt został opracowany po to, aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć plastiki wewnętrzne. Zapewnia matowe wykończenie i mocne przyciemnienie powierzchni. Osiągnięty efekt jest trwały, a co najważniejsze, odporny na działania innych środków detailingowych. Oprócz tego dostarczamy także płyn do odnowy dywaników gumowych, który znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka odporność na poślizg.

Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą zawierającą dressing do plastików najlepszych producentów.