Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Pokaż tylko

Torby i walizki

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów, które są niezbędne w firmach zajmujących się autokosmetyką. Propozycja sklepu internetowego to między innymi torby detailingowe. Pozwalają one na przechowywanie kosmetyków oraz narzędzi w sposób zorganizowany i uporządkowany. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim pojemną torbę na kosmetyki ADBL Professor. Jest to akcesorium idealnie do prowadzenia prac detailingowych na wyjeździe, poza warsztatem. Modularne przegródki umożliwiają zaaranżowanie wnętrza torby do własnych potrzeb, a mocne koła ułatwiają transport narzędzi.

Oprócz tego oferujemy także podręczną torbę na najprzydatniejsze kosmetyki samochodowe. Nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala na przechowywania wszystkich najważniejszych akcesoriów w jednym miejscu.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.