Filtrowanie:
Producent
Filtruj
Cena
Filtruj
Pojemność
Filtruj
Waga
Filtruj
Pokaż tylko

Pranie tapicerki

Wnętrze auta jest niekwestionowaną wizytówką każdego kierowcy, dlatego podczas detailingu należy poświęcić szczególną uwagę jego czystości. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne środki do prania tapicerki samochodowej. Interesuje Cię uniwersalny szampon w butelkach o dużej pojemności, spray do czyszczenia tkanin na sucho lub wyspecjalizowana chemia do najtrudniejszych zabrudzeń? W sklepie Pielęgnacja Aut znajdziesz idealny produkt! 

Dlaczego warto u nas kupować? 

Na rynku wyróżniamy się przede wszystkim zróżnicowanym i wszechstronnym wyborem produktów. Profesjonalna chemia do prania tapicerki samochodowej jest u nas dostępna w wielu wariantach – nie tylko jeśli chodzi o charakterystykę szamponów, sprayów i płynów do czyszczenia, lecz także pojemność i właściwości. W sprzedaży mamy wyłącznie środki od sprawdzonych producentów, takich jak ADBL, Maxifi, Chemspec, Feniks Car Cosmetics i inni.  

Skompletuj idealną chemię do prania tapicerki samochodowej! 

Jeśli prowadzisz salon detailingowy i chcesz wyposażyć się w odpowiednie kosmetyki, dobór środków może okazać się niełatwym zadaniem. Aby pranie tapicerki samochodowej było skuteczne i nie miało nieprzewidzianych skutków, należy dobierać płyny i spraye zarówno do rodzajów tkanin, jak i charakteru zabrudzeń. Profesjonalne preparaty pozwalają także pozbyć się uciążliwych zapachów oraz zneutralizować grzyby i wirusy. 

Delikatne materiały będą prezentować się świetnie, jeśli zastosujesz szampon do prania tapicerki na sucho, np. Shiny Garage Fabric Cleaner – profesjonalny środek usunie zabrudzenia bez konieczności namaczania i spłukiwania. W wypadku tekstyliów o nietrwałych barwnikach świetnym wyborem będą z kolei płyny o kwaśnym pH, takie jak Chemspec All Fiber. Do czyszczenia wyjątkowo tłustych, starych lub źle pachnących plam warto z kolei wykorzystać skoncentrowaną chemię o wysoce wyspecjalizowanej formuły. 

Zadbaj o wnętrze pojazdu za pomocą odpowiednich szamponów, sprayów i płynów – w sklepie Pielęgnacja Aut chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszy środek piorący do tapicerki samochodowej!