Filtrowanie:
Producent
Filtruj
Cena
Filtruj
Pojemność
Filtruj
Zastosowanie
Filtruj
pH
Filtruj
Pokaż tylko

Piany aktywne

Lśniąca czystością karoseria bez najmniejszego ryzyka uszkodzenia powierzchni lakieru? Jeżeli taki jest Twój cel, doskonałym wyborem będzie aktywna piana od najlepszych europejskich producentów, która skutecznie rozpuści zanieczyszczenia drogowe, w tym kurz, błoto i piasek, gromadzące się na powierzchni lakieru podczas codziennej eksploatacji auta. Produkt jest bezpieczny dla powłok i wosków, a jego nakładanie jest bardzo wygodne – wystarczy użyć pianownicy podpinanej do myjki ciśnieniowej. Tego typu urządzenia również bez problemu kupisz w naszym sklepie.

W ofercie dostępne są uniwersalne szampony do każdego typu karoserii, piana aktywna do wstępnego mycia samochodu o zasadowym, kwaśnym bądź neutralnym pH, a także preparaty przeznaczone do walki z najsilniejszymi zabrudzeniami na tirach i pojazdach pracujących w trudnych warunkach.

Mycie wstępne samochodu i pielęgnacja lakieru jak w profesjonalnym studiu detailingowym

Bogata oferta preparatów o zróżnicowanych właściwościach pozwoli Ci optymalnie dobrać produkt do konkretnego zastosowania. Skoncentrowana piana aktywna kwaśna, zasadowa lub o neutralnym pH skutecznie zmiękczy nawet najbardziej uporczywy brud i zwiększy odporność karoserii na szkodliwe czynniki.

W razie problemów z wyborem produktu jesteśmy do Twojej dyspozycji!