Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Pokaż tylko

Pielęgnacja metalu

Okresowo dbamy o stan techniczny swojego samochodu. Dbamy o stan silnika, klimatyzacji czy opon. Powinniśmy jednak z taką samą uwagą podchodzić także do innych części samochodu. Ma to znaczenie, jeśli chcemy cieszyć się estetycznym, sprawnym pojazdem przez dłuższy czas. Pielęgnacja metalu, a także wszelkich chromowanych elementów w Twoim samochodzie musi się jednak odbywać z mocą odpowiednich, a także sprawdzonych płynów, które nie spowodują szkód. Gdzie takie znajdziesz? Na przykład w szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego!

Jakie elementy samochodu są najbardziej narażone na zużycie?

Są to oczywiście te części Twojego pojazdu, które na co dzień mają duży kontakt i styczność z niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi. Chodzi na przykład o kurz, błoto, drobne kamyczki obijające się o poszczególne części czy wilgoć. Jakie części są na to najbardziej narażone? Zdecydowanie felgi! Ekspozycja na wcześniej wymienione zanieczyszczenia i czynniki potrafi je skutecznie zniszczyć i porysować. Aby tego uniknąć, warto już zawczasu zabezpieczyć tę część auta specjalnym preparatem. Tego typu produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Do zabezpieczania felg oraz innych elementów metalowych czy chromowanych polecamy na przykład Gyeon Q2 Rim Kit, czyli innowacyjną powłokę ceramiczną, która doskonale chroni powierzchnie przed działaniem temperatur, soli drogowej czy wżerkami kwasowymi.

Nie tylko felgi wymagają odpowiedniej pielęgnacji

Oferowane przez nas produkty do pielęgnacji metalu doskonale nadają się nie tylko do felg samochodowych. Z powodzeniem możesz je stosować także do innych metalowych i chromowanych elementów w Twoim aucie. Dostępne u nas produkty takie jak pasty polerskie, cleanery czy specjalistyczne powłoki doskonale się bowiem sprawdzają zarówno do czyszczenia, jak i zabezpieczania bądź pielęgnacji między innymi kocówek wydechów, zacisków hamulcowych, a także ozdobnych metalowych elementów.