Filtrowanie:
Producent
Filtruj
Cena
Filtruj
Pojemność
Filtruj
pH
Filtruj
Zastosowanie
Filtruj
Pokaż tylko

Szampony

Regularne mycie pojazdu zapewni mu wyjątkowy wygląd na długie lata. Aby jednak pielęgnacja była bezpieczna dla karoserii, wybieraj jedynie sprawdzone środki chemiczne – na przykład szampony samochodowe dostępne w naszej ofercie. Dzięki starannie dobranym i skoncentrowanym składnikom ułatwią czyszczenie lakieru, zabezpieczając go dodatkowo przed przywieraniem brudu. Sprawdź wszystkie dostępne rozwiązania i wybierz te, które okażą się dla Ciebie najlepsze! 

Profesjonalne szampony do pielęgnacji powłok samochodowych 

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne preparaty myjące o zróżnicowanych składach. Zadbaliśmy o szeroki wybór. Dążymy do tego, aby każdy Klient naszego sklepu mógł za naszym pośrednictwem zaopatrzyć myjnię bądź warsztat w najlepsze środki do mycia auta dostępne w branży motoryzacyjnej. 

W skład kategorii wchodzą wysokiej jakości szampony do pielęgnacji powłok samochodowych – silnie skoncentrowane preparaty o różnorodnych składach, które w zależności od rodzaju nadają się do usuwania wszelkich zabrudzeń z lakieru. Do mycia proponujemy kwaśne szampony do pielęgnacji karoserii, preparaty z powłoką ochronną zabezpieczającą przed przywieraniem zabrudzeń, a także środki przeznaczone do mycia ręcznego.  

Jeśli masz dość zabrudzeń wynikających z codziennego użytkowania pojazdu, zależy Ci na tym, aby samochód prezentował się nieskazitelnie, a do tego chcesz we właściwy sposób zadbać o wygląd auta, sięgnij po nowoczesne środki myjące, które znajdziesz właśnie tu – w sklepie Pielęgnacja Aut! To wydajne szampony samochodowe o właściwościach myjących, które należą do bardzo wydajnych, nie pozostawiają smug po przetarciu, a do tego zapobiegają osadzaniu się zabrudzeń. 

Szampony samochodowe z woskiem i powłoką ochronną

Proponowane przez nas szampony samochodowe przydadzą się każdemu, kto chce we właściwy sposób zadbać o wygląd auta przy użyciu środków myjących o profesjonalnym zastosowaniu. Naszymi Klientami są nie tylko właściciele myjni czy sklepów motoryzacyjnych, ale także zwykli kierowcy. Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z całym asortymentem i znalezienie preparatu, który ułatwi regularne czyszczenie karoserii. Jednocześnie zachęcamy do współpracy wszystkich miłośników autodetailingu!