Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Pokaż tylko

Pistolety lakiernicze

Produkty, które zebraliśmy w tej kolekcji, stanowią niezbędny element wyposażenia warsztatów samochodowych. Powinna mieć je każda profesjonalna firma świadcząca usługi serwisowe czy tuning wizualny aut. Pistolety lakiernicze – zarówno modele mini, jak i standardowe – przydadzą się też wszystkim kierowcom, którym zależy na świetnym wyglądzie samochodu. Jeśli jeszcze ich nie masz, czas to zmienić. Kup je w naszym sklepie, dobierz przydatne akcesoria do lakierowania, np. latarkę, i ciesz się szybką naprawą auta! 

Asortyment lakierniczy sklepu Pielęgnacja Aut 

Podstawą tej kolekcji są mini pistolety lakiernicze oraz modele o standardowej wielkości, od renomowanych producentów takich jak BenBow. Firma ta jest znana z produktów wysokiej jakości, które są projektowane z myślą o spełnianiu wymagających standardów branży motoryzacyjnej. 

Dostępne u nas kompaktowe modele są idealne do precyzyjnego lakierowania, np. wypełniania ubytków na karoserii aut. Zaawansowane techniczne egzemplarze polecamy do pracy z dużymi powierzchniami. Zarówno urządzenia lakiernicze mini, jak i standardowe, pozwalają na efektywną aplikację preparatu za sprawą:

  • możliwości regulowania siły strumienia;
  • niewielkiej wagi;
  • ergonomicznej obudowy
  • i innych cech. 

Profesjonalne pistolety do lakierowania 

Produkty, które oferujemy, wyróżniają się solidnością wykonania, odpornością na korozję oraz uszkodzenia, a także wysoką wydajnością. Ponadto, te pistolety do lakierowania aut są uniwersalne. Można montować do nich latarki. Są też dobrym wyborem dla każdego także ze względu na łatwość i intuicyjność obsługi oraz szybką wymianę dysz i kubków do lakieru, co znacznie przyspiesza proces malowania. 

Ponadto każdy model do lakierowania charakteryzuje się optymalną dystrybucją materiału, co przekłada się na oszczędność i zmniejszenie odpadów. 

Dobierz akcesoria do pistoletów lakierniczych 

Aby naprawa auta była efektywna, musisz zaopatrzyć się też w inne produkty, takie jak latarka lakiernicza na pistolet mini. Gadżet ten jest nieoceniony podczas pracy. Za sprawą latarki możesz precyzyjnie oświetlić malowaną powierzchnię, co pozwala na dokładniejsze nanoszenie preparatu i identyfikację ewentualnych niedoskonałości. Przyda Ci się też sitko lakiernicze, niezbędne do filtrowania preparatu przed aplikacją!