Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Pokaż tylko

Maszyny Dual Action

Lśniąca karoseria bez śladów zarysowań i odprysków to efekt, na który liczą klienci salonów detailingowych i lakierniczych. Do jego osiągnięcia niezbędne są nie tylko profesjonalne kosmetyki do aut, lecz także świetnie dobrana maszyna polerska. Nasz sklep oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym uzyskanie nieskazitelnych rezultatów staje się niezwykle proste. Produkty w niniejszej kategorii przekonają Cię, dlaczego polerka Dual Action jest perfekcyjnym wyborem dla profesjonalistów w dziedzinie detailingu samochodowego. 

Maszyna polerska Dual Action - jak działa? 

Nazywane są również orbitalnymi ze względu na charakterystyczny ruch, który wykonują podczas pracy. Urządzenie wykorzystuje zarówno rotację, jak i oscylację - czyli skok. Maszyna polerska Dual Action osiąga znacznie wyższe obroty niż modele obrotowe, jednak pozwala przy tym zachować pełną kontrolę nad wykonywaną pracą. Taka polerka świetnie sprawdza się w detailingu samochodowym, gdzie ogromne znaczenie ma uzyskanie efektu olśniewającego blasku i wygładzenia lakieru. 

Jak wybrać idealną polerkę Dual Action do salonu? 

W wypadku tych urządzeń moc ma drugorzędne znaczenie. Na efekty prac z maszyną polerską znacznie bardziej przekłada się skok - im jest większy, tym większa będzie siła polerowania. W detailingu samochodowym największą popularnością cieszą się modele o skoku 8 mm ze względu na ich wygodę użytkowania oraz uniwersalność. Jeśli jednak chcesz podejmować się usuwania głębokich zarysowań i uszkodzeń przy użyciu sprzętu Dual Action, polerka 15 mm będzie znacznie lepszym wyborem. 

Sklep Pielęgnacja aut oferuje urządzenia od uznanych w detailingu samochodowym producentów, takich jak ADBL, Rupes czy Shinemate. Znajdziesz tutaj modele polerek o różnorodnych parametrach, dzięki czemu skompletowanie sprzętu warsztatowego umożliwiającego szeroki zakres prac nie będzie problemem. Jeśli zaś decydujesz się na zakup wyposażenia początkowego dla nowo otwartego salonu, świetnym wyborem będzie maszyna Dual Action z zestawem oprzyrządowania i kosmetyków polerskich.