Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Pokaż tylko

Pielęgnacja opon

Dbanie o samochód to nie tylko systematyczne wykonywanie przeglądu jego poszczególnych podzespołów czy regularna wymiana płynów. O auto należy dbać również od zewnątrz, na przykład sumiennie zajmować się czynnościami takimi jak pielęgnacja opon. Ta wpływa bowiem nie tylko na walory estetyczne, ale również na Twoje bezpieczeństwo podczas korzystania z pojazdu. My jako Pielęgnacja Aut zajmując się sprzedażą kosmetyków samochodowych możemy Ci zaoferować wiele tego typu akcesoriów i środków pomocnych przy pielęgnacji opon Twojego samochodu.

Czy pielęgnacja opon jest potrzebna?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta i brzmi TAK! Oprócz co sezonowej wymiany ich należy w czasie ich użytkowania w odpowiedni sposób o nie dbać. Właściwa ich konserwacja poprawi znacząco wygląd Twojego samochodu oraz zapewni ochronę przed pękaniem i wysuszaniem gumy. Czyszczenie opon jest to rzecz, którą jesteś w stanie wykonać sam. W tej czynności pomocne mogą się okazać oferowane przez nasz sklep internetowy produkty do czyszczenia opon. Ich specjalna formuła pomoże Ci pozbyć się nawet największych zabrudzeń z gumowych elementów, tak przygotowana powierzchnia będzie gotowa do kolejnego kroku.

Co po czyszczeniu?

Po usunięciu zanieczyszczeń z opon jednym z naszych produktów możesz przejść do kwestii kosmetycznych. Efekt matowej, satynowej czy mokrej, błyszczącej opony możesz uzyskać z pomocą oferowanych przez nas dressingów. Produkty te mają w większości oleistą formułę, która jest niezwykle prosta w obsłudze. Wystarczy, że nałożysz dressing aplikatorem (te także znajdują się w naszej ofercie), a ten zwiąże się z Twoją oponą, tworząc powłokę odpychającą wodę i wszelkie zanieczyszczenia. Dressingi, które możemy Ci zaoferować, są więc nie tylko kosmetykiem poprawiającym wygląd Twoich opon, ale również produktem ułatwiającym bieżącą pielęgnację ich.