Filtrowanie:
Producent
Filtruj
Cena
Filtruj
Pojemność
Filtruj
Konsystencja
Filtruj
Waga
Filtruj
Trwałość
Filtruj
Rodzaj wosku
Filtruj
Pokaż tylko

Woski / Polimery

Nasza oferta obejmuje również wysokiej jakości produkty do woskowania auta, które dostępne są w różnych wariantach. W zależności od sposobu wykonywania pielęgnacji można wybrać wosk w paście, sprayu lub w płynie. Bez względu na typ produktu masz pewność, że jego nakładanie na lakier nie sprawi Ci żadnych trudności - także wówczas, gdy za czynność tę zabierasz się po raz pierwszy lub chcesz ją wykonać naprawdę szybko. 

Wosk do samochodu powinien mieć zawsze luźną, łatwą do nakładania konsystencję. Dzięki temu pokrywanie lakieru auta będzie nie tylko szybkie, ale i przyjemne. Oczywiście każdy z tych środków w sprayu, paście czy płynie jest bardzo prosty w aplikacji pod warunkiem, że detailer stosuje się do instrukcji nakładania. Po wykonaniu zabiegu należy pamiętać o odpowiedniej polerce, która pozwoli uzyskać efekt intensywnego koloru lakieru oraz głębokiego połysku z tzw. lustrem. 

Woski do samochodu - najlepsze preparaty w dobrych cenach 

Co jeszcze warto wiedzieć o preparatach do auto detailingu dostępnych w naszej ofercie? Niemalże każdy wosk w płynie, sprayu czy paście do samochodu ma właściwości hydrofobowe, które chronią lakier przed powstawaniem zacieków od wody. Ponadto potrafią efektywnie chronić powierzchnię przed działaniem czynników atmosferycznych, które mogę uszkodzić karoserię auta. Właśnie z tego względu wielu specjalistów, prócz mycia i polerowania, zaleca regularne woskowanie samochodu przy użyciu starannie dopasowanych akcesoriów oraz preparatów w sprayu, płynie lub paście. 

Jedną z propozycji jest Finish Kare 1000P, preparat przeznaczony do aplikacji ręcznej, co pozwala na szczególnie trwałą ochronę przed promieniami UV oraz zabrudzeniami. Zależy Ci na szybkim efekcie? Sięgnij po DETURNER Wet Coat do zabezpieczania lakieru na mokro. Ten płynny wosk do samochodu tworzy powłokę z natychmiastowym efektem hydrofobowym, która nie dość, że dobrze chroni lakier przed zabrudzeniami, to na dodatek bardzo szybko wysycha. A jeśli lubisz kompleksowe rozwiązania, ale nie wiesz jeszcze, które z nich na stałe zagości w Twoim garażu, to do gustu przypadnie Ci zestaw Zymöl. Znajdziesz w nim wosk do samochodu w postaci próbek. To trzy odsłony najpopularniejszych past tej marki, która na pielęgnacji aut zna się, jak mało kto! 

Najlepsze woski do ochrony karoserii 

Wosk do auta w sprayu, płynie, a może paście: które rozwiązanie bardziej do Ciebie przemawia? Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i wyboru rozwiązania, które uznasz za najlepsze. Proponujemy środki od sprawdzonych producentów, takich jak m.in. Chemical Guys, Atas, Car Pro, ADBL, Zymöl i inni. Pamiętaj, że produkt, czy to w formie sprayu, pasty czy płynu, znacznie usprawni Ci czynności pielęgnacyjne. Skutecznie zabezpieczy lakier przed pojawianiem się trudnych do usunięcia zabrudzeń, a przede wszystkim uchroni powłokę przed niekorzystnym działaniem promieni UV. Nie pomijaj więc etapu, jakim jest woskowanie samochodu – zawsze miej pod ręką preparat od zaufanego producenta!