Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Pokaż tylko

Pielęgnacja felg

Pielęgnacja felg to jedna z tych czynności, którą możesz we własnym zaciszu, a dzięki skutecznym produktom możesz przywrócić ich dawny blask. Przygotowaliśmy dla Ciebie całą kategorię produktów i akcesoriów do pielęgnacji felg – koniecznie sprawdź je wszystkie już dziś.

Do widzenia brudzie!

Wszędzie tam, gdzie znajduje się lakier, potrzebne są zdecydowane, ale i bezpieczne chemicznie rozwiązania. Pielęgnacja felg powinna zawierać więc niezbyt mocne, szkodliwe dla lakieru produkty. Właśnie takie środki znajdują się w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego. Artykuły czyszczące, które Ci oferujemy, mają neutralne pH, które świetnie radzi sobie z pyłem i innymi zanieczyszczeniami, ale nie powoduje uszkodzeń lakieru. Co więcej, dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego płyny, mają różne formuły, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia pochodzenia metalicznego. Zastosowanie właśnie takich produktów pozwoli Ci w bezpieczny sposób zadbać o  felgi.

Odpowiednie środki to nie wszystko

Dokładnie tak! Wybierając odpowiednie produkty do pielęgnacji felg, należy mieć na uwadze, że delikatny lakier może zostać uszkodzony przez wybór niewłaściwego sposobu aplikacji. Najlepiej więc postawić na znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego aplikatory takie jak szczotki, gąbki i pędzle. Te mają odpowiednią szorstkość i twardość, która doskonale radzi sobie z wszelkimi trudno dostępnymi zanieczyszczeniami, ale nie stanowi zagrożenia dla lakierowanej powłoki. Użycie nieodpowiednich akcesoriów może bowiem doprowadzić do nieestetycznych zarysowań i dziur w feldze. Warto zatem skompletować chemię oraz akcesoria do felg w jednym miejscu.