Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Pokaż tylko

Pielęgnacja wnętrza

Pielęgnacja auta nie powinna ograniczać się do odwiedzania myjni samochodowej. Jeśli pojazd ma prezentować się bez zarzutu, należy zadbać również o stan wnętrza. Nie martw się - w naszym sklepie znajdziesz produkty, które ułatwią Ci czyszczenie tapicerki oraz utrzymywanie świeżości w kabinie. W jednym miejscu zebraliśmy propozycje marek znających się na rzeczy jak mało kto!  

Zapachy samochodowe i neutralizatory 

W każdym aucie powinno znaleźć się miejsce na zapachy samochodowe w formie zawieszek. Kompozycje olejków eterycznych pachną intensywnie, ale nie dusząco. Wypełniają całe wnętrze, przykrywając inne, mniej przyjemne wonie. Wybrane zapachy przypominają eleganckie zawieszki. Nie rzucają się w oczy, wyglądają dyskretnie, a w niektórych sytuacjach można traktować je jak ozdobę auta. 

Znacznie bardziej zaawansowanym rozwiązaniem okaże się neutralizator zapachu do samochodu. Stosuje się go do eliminowania nieprzyjemnych woni z tapicerki, takich jak wylane podczas jazdy płyny, odór papierosów oraz inne, równie nieprzyjemne aromaty pochodzenia zwierzęcego czy pleśniowego. Dzięki zastosowaniu neutralizatorów można przywrócić świeżość nawet w bardzo zabrudzonym wnętrzu. 

Profesjonalne środki do czyszczenia tapicerki 

A jeśli kabina wymaga bardziej zaawansowanego czyszczenia? Wtedy z pomocą przychodzą profesjonalne środki do pielęgnacji w samochodzie. Szczególnego traktowania wymaga oczywiście tapicerka ze skóry. Jeśli chcesz pozbyć się zabrudzeń z foteli, sięgaj po specjalnie opracowane formuły, które nie niszczą materiału, a przy tym są delikatne dla pozostałych elementów. Dla nadania skórze dawnego odcienia można zastosować balsam koloryzujący o lekkiej, szybkoschnącej formule. W przywracaniu dawnej świeżości po silnych zabrudzeniach pomoże też zapach do tapicerki samochodowej, który wnika w strukturę materiału, aktywując się na przykład w wyniku działania promieni słonecznych. 

Pielęgnacja wnętrza samochodu: to proste! 

Zapachy samochodowe, neutralizatory nieprzyjemnych woni, uniwersalne preparaty piorące, środki do pielęgnacji skóry - to i jeszcze więcej znajdziesz w naszej ofercie. Zachęcamy do wyboru rozwiązań, dzięki którym w prosty, szybki i ergonomiczny sposób odświeżysz wnętrze auta i przypomnisz tapicerce dawne czasy.