Filtrowanie:
Producent
Filtruj
Cena
Filtruj
Pojemność
Filtruj
Waga
Filtruj
Pokaż tylko

Czyszczenie felg

Płyn do czyszczenia alufelg

Dobry salon detailingowy zajmuje się nie tylko polerowaniem karoserii czy odświeżaniem szyb. Dzięki świetnie dobranym akcesoriom i kosmetykom koła także zyskają nieskazitelny wygląd. Jeśli interesuje Cię skuteczny i profesjonalny płyn do czyszczenia felg, koniecznie sprawdź ofertę sklepu Pielęgnacja Aut. U nas znajdziesz szeroki wybór niezawodnych środków i przyrządów do czyszczenia powierzchni aluminiowych od marek takich jak ADBL, Tenzi czy Kiurlab. 

Dobry środek do czyszczenia felg aluminiowych – czym powinien się charakteryzować? 

Sekretem kosmetyków samochodowych wysokiej jakości są starannie skomponowane składy. Nowoczesne środki do czyszczenia skutecznie rozpuszczają nawet bardzo tłuste zabrudzenia czy grubą warstwę kurzu i pyłu. Doskonałym tego przykładem jest Vampire Liquid ADBL. Płyn do felg aluminiowych tej marki świetnie radzi sobie z usuwaniem brudu i zanieczyszczeń. 

Środki do usuwania zanieczyszczeń metalicznych – niezbędne w salonie autodetailingowym 

Pył z klocków hamulcowych i lotna rdza to zabrudzenia, które mogą znacznie utrudnić samochodowe zabiegi pielęgnacyjne. Odpowiednio dobrany płyn do felg aluminiowych pozwala na przeprowadzenie skutecznego procesu deironizacji – czyli usunięcia zanieczyszczeń metalicznych. Preparaty marek Cleantle, Good Stuff czy ADBL pomogą Ci pozbyć się nawet najdrobniejszych osadów i grudek, a efektem będzie gładka i gotowa do polerowania powierzchnia.  

Pielęgnacja Aut – najlepszy sklep ze środkami do pielęgnacji kół i felg

Wybierając płyn do alufelg z naszej oferty, zyskujesz gwarancję uzyskania oczekiwanych efektów bez długich godzin spędzonych na szorowaniu. W sklepie Pielęgnacja Aut znajdziesz zarówno popularny środek ADBL Vampire Liquid o bardzo dużej mocy, jak i sprawdzone rozwiązania od innych producentów. Niejeden pasjonat motoryzacji dzięki nam przekonał się, że wyjątkowa pielęgnacja auta nie musi być obiążająca dla portfela. Postaw na preparaty do czyszczenia z najwyższej półki i skorzystaj z naszego bogatego asortymentu!