Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Pokaż tylko

Mierniki lakieru

Pielęgnacja pojazdu oraz diagnostyka jego stanu to czynności wymagające stosowania pewnych specjalistycznych urządzeń. Takich, jak mierniki lakieru, które powinny stanowić element wyposażenia każdej osoby zajmującej się konserwacją pojazdów. Dlaczego? Produkty te umożliwiają szybką i dokładną ocenę grubości powłoki na karoserii samochodowej. To zaś jest niezbędne do wykrycia ewentualnych ubytków, a w efekcie – do zaplanowania naprawy pokrycia.

Dzięki nim zarówno właściciele aut, jak i specjaliści od renowacji mogą szybko podjąć właściwe decyzje dotyczące dalszych kroków w pielęgnacji i ochronie pojazdu.

Nasza oferta – mierniki lakieru dla każdego kierowcy

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli, które są przeznaczone do użytku amatorskiego oraz specjalistycznego.

Na asortyment naszego sklepu internetowego składają się urządzenia od wielu producentów. Można tu znaleźć m.in. profesjonalny miernik grubości lakieru samochodowego marki Blue Technology oraz firmy NexDiag, o różnym zakresie pomiarowym, dokładności czy dodatkowych funkcjach. Dzięki temu każdy znajdzie propozycję spełniającą jego indywidualne potrzeby.

Nasze profesjonalne mierniki grubości lakieru samochodowego są kompatybilne z różnymi typami powłok i materiałów, w tym z metalami ferromagnetycznymi i niemagnetycznymi, co umożliwia ich wszechstronne zastosowanie.

Mierniki w sklepie Pielęgnacja Aut – zalety

Do naszej oferty wybraliśmy urządzenia o wielu zaletach. Oferowane tu, profesjonalne mierniki grubości lakieru samochodowego charakteryzują się m.in. wysoką dokładnością, co pozwala na precyzyjną ocenę stanu powłoki karoserii. Co więcej, mają opcję wykonywania pomiaru na różnych typach materiałów, a dzięki temu znajdują zastosowanie przy szerokiej gamie pojazdów. Dodatkowo każdy nasz profesjonalny miernik lakieru samochodowego jest intuicyjny w obsłudze za sprawą ergonomicznej obudowy, precyzyjnego panelu sterowania oraz niewielkiej wagi!

Największą zaletą tych urządzeń jest jednak krótki czas pomiaru grubości powłoki oraz wyjątkowa trwałość, która sprawia, że można korzystać z nich przez wiele lat!