Filtrowanie:
Producent
Filtruj
Cena
Filtruj
Pojemność
Filtruj
Waga
Filtruj
Pokaż tylko

Renowacja reflektorów

Klosze z tworzyw sztucznych po pewnym czasie matowieją, przez co bardzo mocno spada ich przepuszczalność światła. Na szczęście tego rodzaju elementom możesz szybko przywrócić odpowiednią klarowność, o ile oczywiście zamówisz sprawdzone środki do pielęgnacji lamp samochodowych z naszego sklepu online. Czeka na Ciebie szeroka gama past polerskich, preparatów do czyszczenia i usuwania niewielkich uszkodzeń powierzchni, a także różnorodne zestawy zawierające m.in. płyny zabezpieczające przed odbarwieniami wywołanymi promieniowaniem UV.

Renowacja reflektorów z użyciem tych produktów będzie nie tylko skuteczna, ale łatwa do wykonania i długotrwała. W sprzedaży znajdziesz też przydatne akcesoria, w tym papier wodny, koreczek szlifierski wraz z płatkami oraz krążki ścierne na rzep, które stosują najlepsze studia detailingowe.

Jeżeli nie masz pewności, który preparat do czyszczenia lamp samochodowych, płyn do renowacji reflektorów bądź powłokę ceramiczną/kwarcową zapobiegającą matowieniu kloszy wybrać, zdaj się na naszych specjalistów.