Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Pokaż tylko

Pielęgnacja tworzyw

Zależy Ci na długotrwałym zwiększeniu żywotności uszczelek i innych elementów gumowych auta? A może potrzebny Ci sprawdzony środek do czyszczenia plastików w samochodzie, który nie tylko ułatwi Ci bieżącą pielęgnację, ale również przywróci głębię koloru powierzchniom z tworzyw sztucznych? Jeżeli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo rozbudowany asortyment kosmetyków do auta, które doceni każdy profesjonalny detailer samochodowy.

Wśród dostępnych produktów znajdziesz jednak nie tylko takie, które ułatwiają czyszczenie plastików zewnętrznych w samochodzie. W ofercie nie brakuje zestawów do regeneracji reflektorów, mamy też kosmetyki do pielęgnacji tworzyw sztucznych, np. dressingi i odżywki. W sprzedaży dostępne są ponadto oczywiście najwyższej jakości środki do konserwacji plastików: powłoki do zabezpieczania nielakierowanych listew ozdobnych o dobrych właściwościach hydrofobowych czy łatwe w użyciu preparaty zapewniające powierzchniom syntetycznym ochronę przed promieniowaniem UV.

Bez trudu zamówisz również produkty, które uporają się z takimi zadaniami, jak pielęgnacja opon samochodowych. Sprawdź całą ofertę naszego sklepu online!