Filtrowanie:
Producent
Filtruj
Cena
Filtruj
Pojemność
Filtruj
Pokaż tylko

Folie PPF

Jednym z podstawowych działań mających na celu utrzymanie samochodu w nienaruszonym stanie jest zabezpieczenie lakieru folią ochronną PPF. Oklejanie nadwozia pojazdu to przede wszystkim ochrona lakieru samochodowego oraz jego nieskazitelny wygląd. Dodatkowa warstwa w postaci folii osłania auto przed zarysowaniami, działaniem czynników atmosferycznych i mechanicznymi uszkodzeniami takimi jak odpryski czy drobne szkody parkingowe. Rozwiązanie daje dwie możliwości: pogłębienie wysokiego połysku lub zmiana wykończenia lakieru na satynowy. Poza tym folia najwyższej jakości ma zdolności samoregenerujące co trwale zachowuje jej walory estetyczne.

Folia ochronna na samochód wymaga precyzyjnej aplikacji. Nasza firma z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się sprzedażą akcesoriów do aplikacji materiałów chroniących karoserie. W naszej ofercie znajdują się takie specjalistyczne produkty jak rakle, markery kredowe, ostrza czy nożyki. Odpowiednio zainstalowane folie ochronne PPF do auta charakteryzują się
wysoką klarownością i wieloletnią wytrzymałością. Zainwestuj w akcesoria najwyższej jakości, dzięki którym zabezpieczysz swój pojazd!