Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Pokaż tylko

Odmrażacze do szyb

W asortymencie naszego sklepu internetowego można zaopatrzyć się w preparaty, dzięki którym zadbasz o swoje auto także zimą. Mroźne poranki często są dla kierowców problemem: oszronione szyby czy przymarznięte drzwi nieraz stają się przyczyną spóźnienia do pracy. Dzięki naszej ofercie przygotujesz się jednak na niskie temperatury i zabezpieczysz swój pojazd przed nadmierną eksploatacją. W tej części naszego sklepu proponujemy odmrażacze do szyb i zamków samochodowych, a także silikony zabezpieczające uszczelki i elementy gumowe. Dysponujemy między innymi preparatami od marki K2, cenionymi przez kierowców za skuteczność działania i uniwersalne zastosowanie. Zapraszamy do poznania pełnej oferty produktów i do składania zamówień. 

Dlaczego warto stosować preparaty w sprayu? 

Odmrażacz do szyb jest produktem, który szybko i skutecznie pomoże nam uporać się ze szronem, śniegiem i lodem. Jego stosowanie jest dużo bezpieczniejsze dla pojazdu niż metody “domowe”, jak na przykład polewanie szyby ciepłą wodą. Zbyt duża różnica temperatur może doprowadzić nawet do pęknięcia szkła. W celu rozpuszczenia zamrożonej warstwy nie powinniśmy też ogrzewać auta – ze względu na zakaz postoju z włączonym silnikiem na terenie zabudowanym. 

Używanie odmrażaczy samochodowych jest zaś w pełni bezpieczne. Dzięki składowi, w którym zawarty jest m.in. alkohol etylowy, zamrożony śnieg, lód i szron usuwane są bardzo szybko. Różne dodatki uszlachetniające są z kolei bezpieczne dla gumowych elementów pojazdu oraz lakieru pokrywającego karoserię. Odmrażacze do szyb i zamków - na przykład te od polskiej marki K2 – testowane są w skrajnych warunkach. Dzięki temu bez trudu poradzą sobie z usunięciem lodu nawet w mroźne poranki i w bardzo niskich temperaturach.

Jak używa się odmrażacza do szyb? 

Na początku z pojazdu dłonią lub zmiotką należy uprzątnąć warstwę śniegu. Następnie spryskujemy zaszronione szyby odmrażaczem w sprayu. Po chwili śnieg lub lód zacznie topnieć - aby szybciej i skuteczniej usunąć go z okien pojazdu, możemy wspomóc się wycieraczkami samochodowymi lub specjalną skrobaczką. Jeśli zajdzie taka potrzeba, czynność można powtórzyć. Preparat warto nanieść od razu na wszystkie szyby w pojeździe. W ciągu kilku minut auto będzie gotowe do drogi. Przygotuj się na zimę i jeszcze dziś zamów wybrany odmrażacz w naszym sklepie internetowym. 

Silikon do uszczelek samochodowych 

Zaszronione szyby to jednak nie jedyny problem, z jakim zmagają się kierowcy podczas mroźnych poranków. Czasami trudności sprawiać może nawet otworzenie drzwi do pojazdu. Takim sytuacjom można zapobiegać poprzez stosowanie odpowiednich preparatów do uszczelek. Silikony w sprayu od K2 nie tylko chronią elementy drzwi samochodowych przez przymarzaniem, lecz także konserwują je poprzez powstrzymywanie rozwoju korozji. Stosowanie tych produktów jest bardzo proste. Uszczelki samochodowe należy spryskać preparatem, a jego nadmiar usunąć za pomocą miękkiej szmatki. To wszystko – preparat po chwili rozpocznie swoje działanie! Co więcej, taki silikon jest bezzapachowy, wykazuje się też odpornością na działanie wody oraz na skrajne temperatury – w przypadku produktu marki K2, który znajdziesz w naszym sklepie internetowym, jest to zakres od –50 do 250 ℃.  

Preparaty do zamków 

Jeszcze innym typem produktu, jaki znajdziesz w naszym sklepie internetowym, jest odmrażacz do zamków samochodowych. Środek, który również pochodzi od marki K2, stosuje się w podobny sposób, co preparat do szyb. Dzięki specjalnej, wąskiej końcówce możemy zaaplikować odmrażacz bezpośrednio do zamarzniętego zamka samochodowego – płyn po chwili rozpocznie swoje działanie. Na spryskanej powierzchni utworzy się ponadto powłoka, która zabezpieczy otwór na kluczyk przed ponownym zamarznięciem. Preparat jest niezbędnikiem kierowców podczas mroźnej zimy. Ty też możesz się w niego zaopatrzyć! 

Wybierz skuteczne produkty od K2 

W naszym asortymencie czekają na Ciebie między innymi odmrażacze do zamków i silikony do uszczelek od polskiej firmy K2. Producent zyskał uznanie wśród wielu kierowców, a jego wyroby docierają do klientów w 90 krajach na świecie. Szeroka gama specjalistycznych artykułów samochodowych pomaga utrzymać pojazdy w bardzo dobrym stanie. Co więcej, silikony do uszczelek od K2 są produktami uniwersalnymi, które można stosować nie tylko do zabezpieczenia gumowych elementów pojazdu, lecz także w celu konserwacji innych wyrobów: zawiasów od drzwi, szuflad bądź żaluzji. Podczas gdy odmrażacz do szyb K2 stosuje się bezpośrednio na zamarzniętą powierzchnię, to silikon do uszczelek samochodowych jest środkiem profilaktycznym, zapobiegającym zamarzaniu śniegu na pokrytej nim powierzchni. 

Akcesoria dla kierowców 

Sprawdź te i inne środki do zabezpieczania tworzyw, jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym, i razem z nami zadbaj o świetny stan Twojego samochodu. W asortymencie czekają na Ciebie wyroby znanych producentów: ADBL, Gyeon, Deturner i wielu innych. Zamów skuteczne preparaty do pielęgnacji auta w korzystnych cenach!