GYEON to marka oferująca niezawodną, ​​dokładnie przetestowaną gamę produktów wysokiej technologii, która zaspokaja potrzeby zarówno entuzjastów, jak i profesjonalistów detailingu samochodowego.

Od początku ich misją jest wdrażanie nowych rozwiązań, które zainspirują rynek pielęgnacji samochodów i zdefiniują jego przyszłość.

Gyeon działa już na 6 kontynentach w 90 krajach na całym świecie. Jest ponad 700 certyfikowanych punktów oraz podad 600 sprzedawców.

Duch marki jest wszechobecny w każdym detalu. Powłoki ceramiczne pakowane są w nowoczesne butelki z efektem mrożonego szkła. Butelki pet w kształcie kryształu zaciekawią każdego a są w nich między innymi produkty do czyszczenia wnętrza, czyszczenia skór, czyszczenia lakieru jak i zabezpieczania lakieru.

Oferta produktów zabezpieczająch jest bardzo szeroka. Znajdziemy tutaj innowacyjną powłokę w sprayu Gyeon Q2 Cancoat Evo 200ml, która cieszy się niesamowitym zainteresowaniem. Marka posiada zabezpieczenia lakieru roczne, dwuletnie oraz trzyletnie. 

Za pomocą tych kosmetyków wyczyścisz i zabezpieczysz zarówno wnętrze auta jak i lakier. Usuniesz ciężkie zabrudzenia a efekt będzie utrzymywał się przez długi czas.