BenBow to niemiecki producent sprzetu do czyszczenia samochodu. BenBow specjalizuje się w pistoletach czyszczących typu tornado gun. Oferta produktów jest bardzo szeroka. Wydzielone zostały dwie linie produktowe. Seria Classic, tańsza, dedykowana dla pasjonatów detailingu lub firm które będą używały sprzęt sporadycznie. Linia PRO, do produkcji której wykorzystano najwyższej jakości materiały, które zapewniają długą i bez awaryjną pracę.

BenBow to tradycyjna firma specjalizująca się w produkcji narzędzi pneumatycznych. W szczególności rozwój i produkcja wyposażenia dla lakierni, warsztatów, myjni samochodowych i studiów detailingowych. Benow to zespół pasjonatów, dla których urządzenia, narzędzia i akcesoria to nie tylko pole pracy, ale pasja.

Jako że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki BenBow posiadamy pełną ofertę w której znajdziecie Państwo pistolety piorące, sprzęt taki jak pistolety do osuszania lakieru samochodowego, pistolety lakiernicze oraz pianownice ręczne jak i pianownice pneumatyczne. Szeroki asortyment BenBow pozwala dla każdego nawet najbardziej wymagającego klienta znależć coś odpowiedniego dla siebie.

Marka pozyskała klientów wśród amatorów jak i wysoce wyspecjalizowanych warsztach. Klienci cenią sobie bezawaryjność sprzętu oraz szeroką gamę akcesoriów.