ADBL – kosmetyki samochodowe

ADBL to polski producent wysokiej jakości kosmetyków samochodowych. Marka bardzo szybko zyskała uznanie miłośników auto-detailingu i jest jedną z najchętniej wybieranych przez profesjonalistów. Siłą marki ADBL jest innowacja. Wytwarzane przez nią środki mają starannie opracowane, unikalne receptury o bardzo wysokiej skuteczności i wysokim poziomie bezpieczeństwa. Firma ADBL produkuje też akcesoria, maszyny polerskie i inne przydatne narzędzia, zapewniając wszystkie elementy niezbędne do kompleksowego czyszczenia samochodu. Wszystkie wyroby marki są przez nią opracowywane od A do Z – począwszy od wstępnej koncepcji poprzez skład i skończywszy na projekcie opakowania.

Wysokiej jakości produkty ADBL – nasza oferta

Jest wiele powodów, dla których narzędzia i kosmetyki ADBL cieszą się tak dużym uznaniem i popularnością. Należą do nich na pewno wysoka jakość i przystępna cena, a także szeroka dostępność produktów o różnorodnym przeznaczeniu. Możesz zdecydować się na ADBL APC (All Purpose Cleaner), czyli uniwersalny środek do różnych powierzchni albo wybrać produkty o szczególnym zastosowaniu. Wśród specjalistów i lubiących dbać o swoje samochody kierowców dobrą opinią cieszy się m.in. Vampire Liquid, czyli płyn, który usuwa rdzę i inne metaliczne zanieczyszczenia zarówno z karoserii czy felg, jak i innych powierzchni. Najlepsze zabezpieczenie lakieru zagwarantuje zaś ADBL SSW, czyli Synthetic Spray Wax – wosk w sprayu, który jest łatwy w aplikacji i świetnie zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń oraz niszczeniu karoserii.

We wnętrzach idealnie sprawdzą się środki do tapicerki od ADBL. Miłośnicy detailingu będą również zachwyceni działaniem takich środków jak Interior QD i Interior WOW. Pierwszym wyczyścisz i odświeżysz wszystkie detale wnętrza, a drugi przywróci blask elementom z różnego rodzaju tworzyw, nadając im jednocześnie przyjemny zapach.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę środków od ADBL. To produkty do karoserii, szyb, felg, opon i wszystkich elementów wnętrza, a także świetne zapachy do samochodu, narzędzia i akcesoria. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz w świecie detailingu, czy też jesteś specjalistą, jakość tych produktów na pewno Cię nie zawiedzie.