ADBL

Firma JJPM Sp. z o.o., właściciel marki ADBL, to producent kosmetyków i akcesoriów samochodowych najwyższej jakości. Jesteśmy silnym, międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w branży car care. Naszych akcesoriów, chemii i narzędzi używają profesjonaliści, pasjonaci oraz wszyscy, którzy jakość i skuteczność stawiają na pierwszym miejscu. Produkty ADBL przodują na rynku detailingowym, więc możesz je znaleźć w renomowanych salonach auto detailingu na terenie Polski i całego świata.

Zespół ADBL

Zespół ADBL tworzą młode i kreatywne osoby. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, ponieważ pielęgnacja pojazdów to nasza pasja. Liczy się dla nas współpraca oparta na zaufaniu i swobodnej atmosferze. Trzonem kultury organizacyjnej naszej firmy są nadrzędne wartości, takie jak szacunek i uczciwość. Dbamy o relacje z kontrahentami, dlatego trzymamy się ustalonych zasad i realizujemy zlecenia terminowo. Lojalność stawiamy na pierwszym miejscu.

Motto firmy to RECIPE FOR OVERTAKING. Dewizę tę traktujemy bardzo dosłownie – jesteśmy zawsze o krok przed innymi, stosując innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Rozwój, czyli nie zatrzymujemy się:

  • doskonalimy swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach pracowniczych,
  • rozszerzamy ofertę produktową o kilkanaście pozycji każdego roku,
  • aktywnie pozyskujemy nowych Klientów,
  • ulepszamy towary – dopracowujemy receptury,
  • szkolimy.
  • bezpieczeństwo, jako fundament działalności, jest dla nas kwestią nadrzędną.

Nasze produkty wyróżniają wysoka jakość i niezawodność, dlatego doskonale sprawdzają się w pielęgnacji auta.