BENBOW PRO 101 Pistolet czyszczący tuba metal

Producent: BenBow

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006740

Dostępność: na magazynie

384,00 
Wybierz wariant:

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

BENBOW PRO 101 Pistolet czyszczący tuba metal

Pistolet czyszczący BenBow PRO to zaawansowany pistolet do czyszczenia sprężonym powietrzem z serii PRO. Wyróżnia się on na tle konkurencyjnych produktów bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości oraz bardzo ścisłą kontrolą jakości. Jest to produkt, który wyprodukowaliśmy zgodnie z życzeniami i doświadczeniem naszych firm partnerskich. Pistolet czyszczący BenBow Pro to wysokiej jakości urządzenie czyszczące z dyszą rotacyjną, która tworzy przypominający tornado wir powietrza i środka czyszczącego.

 • Ssanie powoduje oderwanie zanieczyszczeń od czyszczonej części, uniesienie ich i wciągnięcie do rury, gdzie się osadzają.
 • Doskonały do delikatnego czyszczenia wnętrza pojazdu, uporczywych zabrudzeń na lakierze oraz w komorze silnika.
 • Pistolet czyszczący BenBow może być również używany do czyszczenia tekstyliów w gospodarstwie domowym.

Jest bardzo łatwy w użyciu: należy podłączyć kompresor, wlać rozcieńczony płyn czyszczący do pojemnika i gotowe. Wymaga kompresora i płynu czyszczącego.

Pistolet czyszczący wykorzystujący efekt fizycznego tornada do rozpraszania zanieczyszczeń i umieszczania ich w zbiorniku. W tej wersji zastosowano w tym celu szybkoobrotowy wąż silikonowy. Dzięki szybkiemu ruchowi obrotowemu powstaje niewielki wir, który wraz ze środkiem czyszczącym zapewnia wyjątkowo dokładne czyszczenie. Pistolet czyszczący może być obsługiwany za pomocą dostępnych w handlu środków do czyszczenia wnętrz. Zasilany jest sprężonym powietrzem, najlepiej z wydajnej sprężarki o wydajności ok. 200-250 l/min przy ciśnieniu 8 barów.

BenBow PRO 100 to doskonały pistolet dla profesjonalnych detailerów i car valeterów.

Typowe miejsca, w których można użyć tego narzędzia, to wnętrze samochodu:kratki wentylacyjne, schowki, wnętrza drzwi, paski mocujące drzwi, uszczelki i zawiasy.

Ponadto, pistolet czyszczący BenBow doskonale nadaje się do czyszczenia wszystkich tkanin, takich jak siedzenia samochodowe, dywany i wycieraczki do stóp. Nawet progi i inne trudno dostępne miejsca mogą być czyszczone bezpośrednio lub z odległości do 15 cm.

Komorę silnika można również szybko i łatwo wyczyścić za pomocą pistoletu czyszczącego BenBow, podobnie jak uszczelki na pokrywie bagażnika.
Felgi aluminiowe, felgi stalowe, kołpaki, a nawet sprzęt AGD i RTV, rolety, bramy garażowe i wiele innych przedmiotów, na których osadza się kurz, mech lub inne zabrudzenia, można szybko i wygodnie wyczyścić za pomocą pistoletu czyszczącego BenBow.

 

 • Do czyszczenia części pojazdów
 • Efekt tornada spowodowany podłączeniem sprężonego powietrza
 • Połączenie przegubu kulowego
 • Pojemnik 1l
 • Dysza silikonowa o wydajności 3600u/min
 • Min. 100 l/min i 8 barów

Wymaga podłączenia do kompresora

 • Gwarancja producenta 3 miesiące
 • Po zakończonej pracy zanurz 5cm plastikowej tuby w wodzie i przyciśnij spust. Dzięki temu wstępnie oczyścisz pistolet, co zapewni dłuższą żywotność sprzętu. Zalecamy również odkręcenie plastikowej tuby i wytarcie jej od wewnętrznej strony oraz całego mechanizmu.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Mogą Cię zainteresować