2022-10-05 15:38:26

Auto Detailing w Polsce - Auto Detailing Wrocław

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 5000 małych, średnich i większych studiów detailingowych?
Tylko we Wrocławiu i najbliższych okolicach mamy grubo ponad 100 punktów świadczących usługi detailingowe!

Mimo, że branża Auto Detailingowa w Polsce jest stosunkowo młoda, bo swoje początki w naszym kraju miała pod koniec pierwszej dekady XXI wieku, jej rozwój jest niezwykle dynamiczny, a patrząc globalnie nasz Auto Detailing zajmuje jedną z czołowych pozycji. Początki naszej branży w Polsce były trudne i były zarezerwowane przede wszystkim dla najbogatszych klientów. W latach 2013-2015 roku nastąpił przełom i od tego czasu czujemy zdecydowany przypływ nowych klientów, klientów nieco mniej zamożnych jak i klientów młodszych, którzy chcieliby zadbać o nienaganny wygląd swoich wymarzonych aut. Wraz ze wzrostem klientów, wzrastać zaczęła ilość nowych studiów detailingowych, a także polskich firm zajmujących się produkcją kosmetyków samochodowych. Największe polskie marki kosmetyków samochodowych jak np. ADBL czy Shiny Garage, swoje początki miały w latach 2013-2015. Uwierzcie lub nie, ale do 2010-2012 roku nie tak łatwo było kupić dobrej jakości wosk, Quik Detailer nie wspominając o powłoce ceramicznej na auto. Detailerzy, pasjonaci czystych i pięknych aut do 2010/2011 roku skazani byli na składanie zamówień w zagranicznych sklepach i długie oczekiwania na przesyłki. Teraz pod tym względem mamy złote lata.
 

 

W 2007 roku rozpoczęła się nasza przygoda z biznesem. Wpierw był sklep, a potem studio detailingowe.
…a może było odwrotnie. Wpierw była jedna, chwilę później druga i trzecia osoba w firmie. Z roku na rok pojawiały się zmiany, szliśmy przed siebie i powoli się rozwijaliśmy. Od jednego małego regału z produktami marki Meguiar’s po ponad 5000 pozycji detailingowch z wielu firm. 


 

Pod koniec 2013 roku przyszedł nam do głowy pomysł uruchomienia szkoleń detailingowych. Pierwsze szkolenia miały charakter praktyk detailingowych w naszym studio Pielęgnacja Aut we Wrocławiu. Projekt szkoleniowy ewoluował z miesiąca na miesiąc po to, aby finalnie w 2016 roku uruchomić projekt Detailing Academy. #1 Akademia Detailingu w Polsce wystartowała 1 października 2016 roku. Początkowo w ofercie szkoleniowej można było znaleźć pięć różnych, ukierunkowanych tematycznie szkoleń z zakresu: renowacji skór, przygotowania i polerowania lakieru czy zabezpieczenia lakieru. Na chwilę obecną w ofercie Detailing Academy znajduje się jedenaście różnych szkoleń i warsztatów detailingowych, pogrupowanych na tematy jak i stopnie detailingowego wtajemniczenia. Przez okres sześciu lat przez projekt Detailing Academy przeszło blisko 3000 kursantek i kursantów. Ta liczba jasno wskazuje jak wielkim zainteresowaniem cieszy się nasza branża, branża jaką jest Auto Detailing.

 


 

Nasza firma, Pielęgnacja Aut nieustannie się rozwija czego mocnym przykładem jest przeprowadzka do nowej siedziby, która miała miejsce w 2021 roku. „W końcu znowu razem” – to hasło słyszeliśmy w firmie wielokrotnie. Dlaczego „w końcu znowu razem”? Bo przez kilka wcześniejszych lat firma była rozrzucona w kilku lokalizacjach. Osobno część usługowa czyli studio oraz szkolenia, osobno sklep i magazyn. Logistyka nas wykańczała, ale teraz mamy wszystko w jednym miejscu i jesteśmy z tego wyjątkowo dumni! Wyjątkowo dumni jesteśmy także z naszego zespołu. Ludzi, którzy na co dzień dbają o relacje z Wami, o auta, które do nas przywozicie, o paczki, które do Was wysyłamy. W szeregach naszej firmy znajduje się niespełna 20 osób: handlowców, detailerów, szkoleniowców, magazynierów oraz marketingowców. 
 

 

Rok 2022 jest dla naszej firmy szczególny. Obchodzimy 15-lecie! Jest nam niezmiernie miło być z Wami, być dla Was już tyle lat, a także obserwować zmiany na rodzimym i globalnym rynku!!!

Bardzo Wam dziękujemy, że jesteście z nami!!!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię