Elite Detailer Creme Tire Dressing 500ml - KREM, MLECZKO DO OPON SAMOCHODOWYCH

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006801

Dostępność: brak

55,90 

Cena jednostkowa: 111,80  / l

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

PCREME TIRE DRESSING 500ML

Wyjątkowo trwałe mleczko do opon samochodowych o kremowej konsystencji. Idealne do pielęgnacji ogumienia samochodowego i elementów plastikowych, pozostawia po sobie przyjemny cukierkowy zapach przez długi czas. Tworzy trwałą barierę ochronną, chroni przed czynnikami zewnętrznymi i zmiennymi warunkami atmosferycznymi, zapobiega starzeniu się opon i elementów gumowych, przywraca naturalne właściwości i elastyczność ogumienia samochodowego.
Pozostawia po sobie długotrwały efekt hydrofobowy, dzięki czemu twoje opony będą odporne na zbieranie brudu, szkodliwe działanie wody i niebezpieczne działanie czynników zewnętrznych.
Sam wybierasz jaki rodzaj wykończenia preferujesz! W zależności od potrzeb możesz uzyskać efekt matowy, lub efekt satynowy!
Gotowe mleczko do oponodżywka do opon
Środek jest gotowy do użycia po otwarciu, bez rozcieńczania i stosowania specjalnych zabiegów przygotowawczych. Po prostu otwierasz i stosujesz według naszych zaleceń, a twoje opony w mgnieniu oka będą zabezpieczone i gotowe do drogi!
Nasz krem do opon działa jak odżywka! Przywraca naturalne właściwości, odświeża i zabezpiecza ogumienie, przywraca naturalną elastyczność i nadaje piękny głęboki kolor.
 
Jak stosować mleczko do opon?
W zależności od tego, czy chcesz uzyskać matowe, czy błyszczące wykończenie, zastosuj się do naszych wytycznych. Krem doskonale współpracuje z ogumieniem w każdych warunkach.
 
W celu uzyskania matowego efektu:
 • Nałóż mleczko na czystą oponę
 • Nanieś mleczko na czystą i suchą oponę za pomocą wygodnego aplikatora, powoli zadbaj o rozprowadzenie kremu po całej oponie, aby uzyskać najlepszy efekt.
 • Rozprowadź równomiernie
 • Rozprowadź równomiernie po całości dbając o podobną warstwę mleczka na całej oponie, dzięki temu kolor będzie równie głęboki a właściwości ochronne doskonałe!
 • Wytrzyj do sucha, energicznymi ruchami przetrzyj całą oponę, ścierając środek z jej powierzchni. Po chwili twoim oczom ukaże się piękne matowe wykończenie!
Jeśli chcesz uzyskać połysk:
 • Nałóż krem
 • Nanieś na czystą i suchą oponę za pomocą wygodnego aplikatora. Podobnie, jak przy matowym wykończeniu, zadbaj o dokładne rozprowadzenie środka po całości.
 • Wetrzyj równomiernie
 • Rozprowadź równomiernie i nałóż taką samą warstwę na całej szerokości opony, zabezpiecz ją dokładnie i zadbaj o ochronę i hydrofobowość.
 • Poczekaj do wyschnięcia
 • Pozostaw do wyschnięcia. Tym razem nie ścierasz kremu, a pozwalasz mu swobodnie zaschnąć na ogumieniu, uzyskasz dzięki temu piękny połyskujący efekt.
 • Powtórz stosowne kroki
Dla lepszego efektu powtórz kroki 1-3, aż uzyskane rezultaty będą zgodne z twoimi oczekiwaniami. Zazwyczaj jedna powtórka wystarczy, aby połysk był intensywny i głęboki.
Gdzie sprawdzi się mleczko do opon samochodowych?
Nasz krem stworzyliśmy dla profesjonalistów, detailerów i liderów branży samochodowej. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dbałość o najmniejszy detal ma niebagatelne znaczenie.
Polecany przez salony samochodowe, studia detailingu samochodowego i entuzjastów motoryzacji. Unikalny skład i doskonałe działanie, w połączeniu z banalnie prostą aplikacją sprawi, że doskonale sprawdzi się także w domu, podczas codziennej pielęgnacji samochodu!
 
Informacje:
Zapach: Cukierki
Pojemność: 500ml
Sposób aplikacji: Aplikator
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Krem/mleczko do pielęgnacji opon w samochodach, doskonale zabezpiecza i wydłuża żywotność ogumienia, przywraca naturalne właściwości i elastyczność oraz tworzy hydrofobową powłokę ochronną. Twoje opony będą odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych i tempo zużycia znacznie spadnie. Środek o przyjemnym, cukierkowym zapachu.
Pojemność 500 ml
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię