Elite Detailer Detailing Foam Duo 1L - NEUTRALNA PIANA AKTYWNA

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006786

Dostępność: brak

39,00 

Cena jednostkowa: 39,00  / l

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

DETAILING FOAM DUO

Piana aktywna o neutralnym ph i zapachu malin! Silny koncentrat usunie absolutnie wszystkie zabrudzenia z twojego samochodu, a neutralny odczyn ph zapewni pełne bezpieczeństwo powłokom i woskom na pojeździe. Całość dopełni przyjemny, lekko słodki zapach malin, który przywiedzie na myśl letnie popołudnia na świeżym powietrzu. Nie tylko umyjesz i zabezpieczysz swoje auto, ale zrobisz to z przyjemnością! Całość jest niezwykle skuteczna dzięki wysokiej zawartości środków powierzchniowo czynnych (surfaktantów) w składzie. Wytworzona piana jest dzięki temu wyjątkowo gęsta, a dodatkowo rozpuszcza wszystkie typy zabrudzeń, a usunięcie ich nie stanowi najmniejszego problemu! Silny koncentrat jest całkowicie bezpieczny dla lakieru, wosków i powłok ceramicznych chroniących twój lakier. Właściwości powierzchniowo czynne zapewniają doskonałą rozpuszczalność i zmiękczenie zabrudzeń, a całość spływa nie zostawiając po sobie żadnych niechcianych śladów na mytej powierzchni. Składniki piany działają w niespotykanej dotąd synergii. Doskonale się wspomagając i uzupełniając swoje właściwości pieniące, rozpuszczające i myjące. Niezwykle gęsta piana utrzymuje się długo na karoserii, zbierając ze sobą cały brud, a ty zyskujesz samochód czysty, jak nigdy dotąd i zabezpieczony jeszcze lepiej niż dotychczas! Elite detailer została stworzona z myślą o najlepszej możliwej pielęgnacji samochodów, zarówno w studiach detailingowych oraz w domowych warunkach. To najwyżej oceniana chemia samochodowa na rynku.
 
Piana aktywna i neutralne ph - jak używać?:
Neutralny odczyn ph w naszej malinowej pianie aktywnej, zapewnia 100% bezpieczeństwa dla lakieru w twoim samochodzie, dodatkowo powłoki ochronne i woski również pozostaną nienaruszone.
Uzyskanie najlepszego efektu wymaga od ciebie przestrzegania kilku prostych zasad podczas mycia. Stosując się do nich zapewniasz bezpieczeństwo i czystość na długo.
 • Aplikuj zawsze na chłodny lakier. Unikaj stosowanie na rozgrzane elementy samochodu. Poczekaj, aż karoseria stanie się chłodniejsza i dopiero wówczas rozpocznij mycie.
 • Nie aplikuj w bezpośrednim słońcu. Pamiętaj o myciu w zacienionym miejscu. Unikniesz zacieków i niepożądanych śladów. Nie dopuść do zaschnięcia na powierzchni.
 • Rozcieńczenie 1:5-1:15. Ten zakres rozcieńczenia pozwoli ci efektywnie rozpuścić i usunąć cały brud. Nie przekraczaj zalecanych wartości rozcieńczania preparatu.
 • Spłucz dokładnie wodą pod ciśnieniem. Cały brud spłynie, a dzięki neutralnemu ph, powłoki ochronne będą nienaruszone. Karoseria będzie zabezpieczona.
Gdzie używać?
Detailing foam duo, jest środkiem do profesjonalnego mycia samochodów, jednak możesz stosować go również do użytku domowego. Zapewnia najlepsze możliwe efekty.
Zalecamy korzystanie z opryskiwaczy, pianownic, lub wytwornic piany. Stosując się do naszych wytycznych, uzyskasz najlepszy efekt. Środek ceniony i polecany przez profesjonalnych detailerów.
 
Informacje:
Zapach: Malina
Pojemność :1L
Sposób aplikacji: Opryskiwacz, pianownica, wytwornica piany
 
Neutralne ph naszej gęstej piany aktywnej zapewnia pełne bezpieczeństwo dla lakieru i powłok ochronnych, wysoka zawartość środków powierzchniowo czynnych doskonale rozpuści i usunie każdy, nawet najbardziej uporczywy brud.
 
Pojemność 1 L
Zastosowanie Bieżące mycie, Do powłok ceramicznych/wosków
pH Neutralne
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię