Elite Detailer Detailing Shampoo Apple Mint 1L - KWAŚNY SZAMPON SAMOCHODOWY

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006793

Dostępność: brak

28,15 

Cena jednostkowa: 28,15  / l

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

DETAILING SHAMPOO APPLE MINT

Kwaśny szampon samochodowy, całkowicie bezpieczny dla powłok ceramicznych i lakierów samochodowych. Wysoce skoncentrowana formuła o delikatnie kwaśnym odczynie ph i zapachu jabłka z miętą. Tworzy gęstą i niezwykle stabilną pianę aktywną, która perfekcyjnie zmiękcza brud i wnika głęboko w zanieczyszczenia, ułatwiając ich bezpieczne i szybkie usuwanie.
Duża zawartość składników powierzchniowo czynnych, nadaje doskonały poślizg gąbkom i akcesoriom myjącym oraz ułatwia perfekcyjne usuwanie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych.
Szampon przeznaczony jest również do mycia powłok ceramicznych na samochodach. Jest całkowicie bezpieczny i doskonale sprawdza się przy metodzie mycia pojazdu "Na dwa wiadra".
Kwaśny szampon samochodowy koncentratbezpieczny dla lakieruszampon do powłok ceramicznych
Silny koncentrat o zapachu jabłka z miętą doskonale łączy wysoką skuteczność ze świetną wydajnością. Przed użyciem należy go odpowiednio rozcieńczyć.
Wysokie stężenie aktywnych substancji radzi sobie ze wszystkimi typami zabrudzeń, zmiękcza je, wnika w ich strukturę i sprawia, że bezproblemowo spływają z lakieru razem z wodą!
Używając naszego kwaśnego szamponu do samochodu, nie musisz martwić się o karoserię. Środek jest całkowicie bezpieczny dla lakieru, nie niszczy i nie narusza jego powierzchni.
Unikalny skład sprawia, iż preparad doskonale sprawdzi się jako szampon do powłok ceramicznych, odtyka je, usuwa zanieczyszczenia, a przy tym samą powłoką pozostawia bezpieczną i nienaruszoną.
Jak używać kwaśnego szamponu do samochodu?
Koncentrat do mycia, o kwaśnym ph, należy przed użyciem odpowiednio rozcieńczyć. Pozwoli to na uzyskanie najlepszego efektu i zadbanie o kondycję lakieru oraz powłoki ceramicznej na karoserii.
 
Użycie
 • Aplikuj zawsze wyłącznie na chłodny lakier. Unikaj stosowania na rozgrzenej powierzchni. Zabezpieczysz lakier i uzyskasz najlepszy efekt po umyciu.
 • Nie aplikuj na słońcu
 • Nie aplikuj w bezpośrednim słońcu. Szukaj zacienionego miejsca, aby nasz szampon mógł w pełni uwolnić swoje możliwości. Ochronisz lakier przed przykrymi niespodziankami.
 • Rozcieńczenie 1:100-1:300. W zależności od zabrudzeń zawsze staraj się stosowac do podanego zakresu rozcieńczenia. Zapewisz optymalne warunki dla kwaśnego szamponu i zabezpieczysz samochód.
 • Myj auto od góry do dołu nanosząc roztwór rękawicą lub miękką gąbką. Skup się szczególnie na miejscach narażonych na zbieranie brudu. Kiedy piana zacznie delikatnie spływac z karoserii, możesz przejśc do ostatniego kroku.
 • Spłucz dokładnie wodą pod ciśnieniem, usuniesz tym samym wszystkie zabrudzenie, wraz z naszą kwaśną pianą. Samochód będzie czysty i zabezpieczony, a woski i powłoki ochronne - nienaruszone.
Gdzie stosować?
Szampon do powłok ceramicznych, o kwaśnym ph, został stworzony jako rozwiązanie dedykowane profesjonalistom, studiom detailingowym i salonom samochodowym.
Jego unikalna formuła sprawia jednak, że doskonale sprawdza się również podczas domowej pielęgnacji pojazdu, zarówno w myciu ręcznym, jak i z użyciem pianownicy.
Wystarczy zastosować się do naszych wytycznych, a samochód będzie lśnił jak nowy. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla powłok lakierniczych i ceramicznych.
Seria elite detailer to profesjonalna chemia do pielęgnacji samochodów, polecana przez profesjonalistów, detailerów i entuzjastów motoryzacji. To gwarancja wysokiej skuteczności i wydajności.
 
Informacje:
Zapach jabłko mięta
Wiemy co znaczy przyjemna praca, dlatego projektując nasze produkty opracowujemy formuły które zapewniają miły zapach.
Zapach: Jabłko mięta
Pojemność: 1L
Sposób aplikacji: Mycie ręczne, pianownica
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Kwaśny szampon samochodowy do powłok ceramicznych. Bezpieczny dla lakieru i warstw ochronnych, posiada lekko kwaśne ph. Tworzy gęstą pianę aktywną o zapachu jabłka z miętą.
Pojemność 1 L
Zastosowanie Do powłok ceramicznych/wosków
pH Kwasowe
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię