Elite Detailer Leather Creme 500ml - KREM DO SKÓRY SAMOCHODOWEJ

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006810

Dostępność: brak

34,50 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

LEATHER CREME 500ML

Leather creme, to krem do skóry samochodowej, doskonale pielęgnuje i odżywia skórę w samochodzie, a dzięki obecności filtra uv perfekcyjnie chroni przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych.
Konserwuje i zabezpiecza szwy i elementy skórzane w twoim samochodzie, a wyselekcjonowane składniki tworzą barierę ochronną, która zapobiega osiadaniu nowych zabrudzeń na powierzchni.
Działa jak odżywka do skóry samochodowej, dzięki obecności substancji odżywczych w składzie, skóra jest odświeżona i odnowiona, płyn pomoże w pozbyciu się śladów codziennej eksploatacji foteli, czy detali skórzanych.
Preparat ma konsystencję kremu, dzięki czemu aplikacja jest niezwykle prosta i szybka, bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi i szczególnej wiedzy - po prostu aplikujesz i gotowe.
Krem pozostawia po sobie przyjemny, świeży zapach nowej skóry, odświeża wnętrze i nadaje skórzanym elementom elastyczność i miękkość. Skóra jest odświeżona i bez trudu wraca do pierwotnych właściwości.
Używając naszego kremu zabezpieczysz skórę w samochodzie przed pękaniem, przetarciami, szkodliwymi warunkami i czynnikami zewnętrznymi. Wydłużysz jej żywotność i odnowisz w każdych warunkach pogodowych. Perfekcyjnie chroni w okresie letnim i zimowym, gdzie różnice temperatur są szczególnie szkodliwe dla skór.
 
Gotowy krem do skóry samochodowej.
Krem jest gotowy do użycia. Bez rozcieńczania, skomplikowanej aplikacji i stosowania narzędzi do pielęgnacji - po prostu rozprowadzasz nasz krem po skórze w samochodzie i gotowe.
Bezpieczny dla wszystkich skórzanych elementów, nie niszczy i nie narusza delikatnych powłok wykonanych z różnego rodzaju skóry. Czyści, zabezpiecza i pielęgnuje.
 
Jak stosować krem do skóry samochodowej?
Bez obaw możesz go łatwo i szybko zastosować w samochodzie, zawsze, gdy skóra będzie wymagała pielęgnacji i odświeżenia. Aplikacja jest prosta i szybka.
 • Rozprowadź krem po skorzanych elementach
 • Niewielką ilość kremu nanieś na aplikator lub czystą ściereczkę z mikrofibry, a następnie delikatnie i dokładnie rozprowadź całość na skórzanej powierzchni.
 • Wypoleruj skórę dokładnie
 • Po 3-4 minutach wypoleruj elementy dokładnie czystą, miękką mikrofibrą. Delikatnie rozprowadź i wetrzyj preparat w skórzane elementy. Nadasz połysk, odświeżysz i zabezpieczysz skórę w swoim samochodzie.
Gdzie stosować krem do skóry w samochodzie?
Łatwa i wygodna aplikacja sprawia, że leather creme można stosować absolutnie wszędzie. W studiach detailingowych i salonach samochodowych oraz w domu, do codziennej pielęgnacji skórzanych elementów auta. Doskonale dobrany skład jest całkowicie bezpieczny i skuteczny na każdym rodzaju skóry samochodowej
 
Informacje:
Zapach: Nowa skóra
Pojemność: 500ml
Sposób aplikacji: Aplikator
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Profesjonalny krem do skóry samochodowej. Czyści, pielęgnuje i zabezpiecza. Pozostawia po sobie zapach świeżej, nowej skóry. Wygodny aplikator ułatwi i przyspieszy nakładanie i pielęgnację.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię