Elite Detailer Odour Out Go 500ml - NEUTRALIZATOR NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006812

Dostępność: brak

60,90 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

ODOUR OUT GO 500ML

Neutralizator nieprzyjemnych zapachów i odświeżacz powietrza. Idealny do samochodu lub domu. Skutecznie neutralizuje zapach wymiocin, tytoniu, moczu psa, mokrego obuwia i absolutnie każdą nieprzyjemną woń, jaką jesteś w stanie sobie wyobrazić. Nasz środek nie zakrywa przykrego zapachu, on go skutecznie i perfekcyjnie zastępuje przyjemnym zapachem! Jego zaawansowane składniki skutecznie wiążą lotne związki siarkowodoru i metaniolu, a następnie tworzą neutralne, bezzapachowe molekuły.
Dzięki substancjom zapachowym zawartym w składzie, odour out go zamienia nieprzyjemną woń, na przyjemny, świeży zapach. Preparat błyskawicznie odmienia każde miejsce i neutralizuje każdy rodzaj nieprzyjemnego zapachu, z jakim tylko możesz się spotkać. Utrzymanie czystości zawsze jest podstawą do przyjemnego zapachu w każdym miejscu. Wszyscy wiemy doskonale, że zdarzają się sytuacje, kiedy miejsce jest wysprzątane, a brzydka woń nadal unosi się w powietrzu. Z naszym środkiem to już przeszłość. Niezależnie czy sprzątasz biura, profesjonalnie czyścisz samochody, domy, czy zajmujesz się czymś zupełnie innym - z nami usuniesz nieprzyjemny zapach!
Płyn jest gotowy do użycia i zneutralizuje nieprzyjemne zapachy już w chwilę po zastosowaniu. Wystarczy, że spryskasz obszar, w którym niechciana woń się unosi, a po chwili nasz preparat zdziała cuda!
 
Jak stosować neutralizator nieprzyjemnych zapachów?
Niezależnie, czy stosujesz neutralizator w samochodzie, w domu, czy w innej przestrzeni, procedura użytkowania zawsze będzie dość podobna. Zastosuj się do naszych wytycznych, a przykry zapach zniknie na dobre.
 • Rozpyl środek we wnętrzu samochodu, i na wykładzinie samochodowej. Jeśli stosujesz w domu zastosuj na dywanach i powierzchniach mogących przyciągać cząsteczki przykrego zapachu.
 • Odczekaj kilka minut. Neutralizator zacznie działać i zgodnie z tym co opisaliśmy wcześniej - zwiąże molekuły i zacznie zastępować je swoim własnym świeżym zapachem.
 • Dokładnie odkurz całe wnętrze. Pamiętaj szczególnie o miejscach, które mogą wchłaniać zapachy. Usuniesz dzięki temu pozostałości i pozostawisz wnętrze przyjemnie świeże. Ten krok tyczy się zarówno do samochodów jak i budynków.
 • Powtórz cały proces
W przypadku, gdy unoszący się w powietrzu smród jest ciężki do usunięcia, powtórz powyższe kroki, do uzyskania zadowalających efektów. Czasem może się zdarzyć, że woń jest szczególnie silna, co może wymagać powtórzenia całego procesu.
 
Gdzie stosować neutralizator brzydkich zapachów?
Masz studio detailingu i przywracasz idealny wygląd nawet mocno zaniedbanych aut, wyprałeś tapicerkę, ale nadal wyczuwasz nieprzyjemny zapach - odour out go jest właśnie dla ciebie.
Zajmujesz się sprzątaniem obiektów i otrzymujesz zlecenie doprowadzenia do porządku lokalu po suto zakrapianej imprezie, a zabiegi mycia i czyszczenia nie pomagają - odour out go jest właśnie do takich zadań. Jesteś kierowcą taksówki i miałeś w samochodzie gości, którzy pozostawili nie tylko napiwek a pranie tapicerki nie rozwiązało problemu i obawiasz się reakcji następnych klientów - odour out go to rozwiązanie dla ciebie. Może po prostu potrzebujesz skutecznego neutralizatora zapachów w domu lub samochodzie? Skorzystaj z naszego preparatu, a w mgnieniu oka, perfekcyjnie pozbędziesz się każdego zapachu.
 
Obszar zastosowań:
Pojazd: neutralizacja zapachu dywaników, zapachu papierosów, wymiocin, pozostawionej żywności, rozlanych napojów, eliminacja zapachu tzw. Starej tapicerki
Dom: wc, mocz psa - eliminacja zapachu, obuwie, wymiociny, neutralizacja miejsc po zalegających resztkach jedzenia, neutralizacja miejsc przechowywania śmieci i odpadków
Usługi sprzątania: utrzymanie czystości urządzeń typu toy-toy, przywracanie czystości miejsc po klęskach żywiołowych takich jak powodzie lub pożary
Transport: przywracanie czystości pojazdów po przewozie nietypowych ładunków, które wydzielają nieprzyjemne zapachy (zwierzęta hodowlane, odpadki)
 
Informacje:
Pojemność: 500ml
Sposób aplikacji: Atomizer
 
Gotowy do użycia
Skuteczny i profesjonalny neutralizator zapachów do samochodu, domu, biura i wszędzie tam, gdzie trzeba szybko usunąć niechciany smród. Łatwy w aplikacji, nie wymaga rozcieńczania. Pozostawia po sobie przyjemny, świeży zapach. Nie maskuje zapachu, a całkowicie go zastępuje.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię