Elite Detailer Plastic Ext Dressing 500 ml - DRESSING DO PLASTIKÓW ZEWNĘTRZNYCH

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006800

Dostępność: brak

36,90 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

PLASTIC EXT DRESSING 500ML 

Dressing do plastików zewnętrznych o zapachu owoców tropikalnych. Poznaj nasz plastic ext dressing i przekonaj się jak perfekcyjnie przywraca dawny wygląd i blask plastikowym elementom twojego samochodu.
Zabezpiecza i chroni przed utratą koloru, dba o wszystkie plastikowe elementy i chroni przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi i zmienną pogodą i szkodliwymi różnicami temperatur, przez cały rok.
Idealnie wydobywa głębię koloru i pozostawia na powierzchni ochronną powłokę hydrofobową, która długotrwale chroni plastiki z twojego auta, przed zbieraniem nowych zabrudzeń, plam i zanieczyszczeń podczas eksploatacji.
Nasz dressing po nałożeniu na plastiki przywraca im elastyczność i dawne właściwości naturalne, zabezpiecza je dzięki temu przed zniszczeniem i znacznie wydłuża ich żywotność.
Gotowy do użycia preparat na zewnętrzne elementy plastikowe twojego samochodu. Nie musisz przygotowywać preparatu przed użyciem. Po prostu traktujesz go jak dopełnienie i element rutynowej pielęgnacji pojazdu! Plastiki będą bardziej elastyczne, odporne i zabezpieczone, a przy tym kolor będzie niezwykle głęboki i intensywny!
 
Jak stosować środek do plastików zewnętrznych?
Przed zastosowaniem przygotuj samochód i plastikowe elementy. Dressing stosuj zawsze na czystej powierzchni, aby ułatwić mu działanie i maksymalnie wydobyć jego właściwości.
 • Nanieś dressing na plastiki
 • Nanieś ma czyste plastikowe elementy, w zakamarkach możesz zastosować pędzelek. Nasz wygodny aplikator ułatwi ci konserwację i pielęgnacje plastikowych części.
 • Wypracuj mikrofibrą
 • Wypracuj całość suchą i czystą ściereczką z mikrofibry, nadasz połysk i dokładnie rozprowadzisz preparat po trudno dostępnych miejscach, wypracowuj element po elemencie, dla uzyskania lepszego efektu.
Gdzie używać dressingu do plastików zewnętrznych?
Innowacyjne rozwiązanie dedykowane dla profesjonalistów, detailerów i dealerów samochodowych. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie efekty i perfekcyjny wygląd każdego detalu w aucie są niezwykle ważne.
Prosta aplikacja i doskonały skład czynią z naszego środka perfekcyjne rozwiązanie do domowej pielęgnacji samochodu. Z naszym dressingiem do plastików błyskawicznie odświeżysz wygląd auta i zadbasz o dłuższą żywotność elementów najbardziej narażonych na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.
 
Informacje:
Dressing do plastików na zewnątrz o zapachu tropikalnym zapach owoce tropikalne
Wiemy co znaczy przyjemna praca, dlatego projektując nasze produkty opracowujemy formuły które zapewniają miły zapach.
Zapach: Owoce tropikalne
Pojemność: 500ml
Sposób aplikacji: Aplikator
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Wysokiej klasy, gęsty dressing do stosowania na plastiki zewnętrzne w samochodach. Przywraca naturalny wygląd i właściwości, odświeża i pogłębia kolor, chroni i zabezpiecza przed gromadzeniem zabrudzeń i szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Pozostawia sobie przyjemny zapach owoców tropikalnych.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię