Elite Detailer Proffesional Glass Cleaner - PROFESJONALNY PREPARAT DO MYCIA SZYB I LUSTER

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006794

Dostępność: brak

20,90 

Cena jednostkowa: 41,80  / l

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

Elite Detailer Proffesional Glass Cleaner

Profesjonalny preparat do mycia szyb i luster w samochodach, domach i wszędzie tam, gdzie będziesz go potrzebować! Doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia w tym trudne do usunięcia zanieczyszczenia organiczne i mineralne, takie jak ptasie odchody, water spoty oraz film nikotynowy.
Błyskawicznie odparowuje w każdej temperaturze oraz nie pozostawia zacieków, smug i nieprzyjemnych śladów. Wystarczy spryskać powierzchnię szyby, lub lustra i wypracować całość czystą ściereczką, a po chwili cieszysz się taflą szkła lśniącą, jak nigdy wcześniej!
Gotowy profesjonalny płyn do szyb.
Preparat jest gotowy do użycia od razu po otwarciu. Nie wymaga rozcieńczania ani stosowania skomplikowanych procedur. Po prostu aplikujesz i gotowe!
Unikalny skład zapewnia pełne bezpieczeństwo szklanym i lustrzanym elementom. Bez obaw możesz go stosować na najbardziej zabrudzonych szybach, a on po prostu usunie wszystkie zabrudzenia na swojej drodze!
Środek z profesjonalnej serii proelite, to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności. Polecany dla profesjonalistów i entuzjastów. Ceniony przez detailerów oraz salony samochodowe, gdzie liczy się najwyższa jakość i oszałamiający efekt.
 
Jak używać profesjonalnego preparatu do mycia szyb?
Produkt jest banalny w użyciu, butelka wyposażona w wygodny aplikator sprawia, że możesz go zastosować od razu po otwarciu, na każdy rodzaj zabrudzeń i tłustych śladów, jaki możesz napotkać podczas mycia szyb.
 
Profesjonalny preparat do mycia szyb stosowanie.
 • Nanieś na chłodną powierzchnię szklaną za pomocą spryskiwacza. Zadbaj o dokładne pokrycie całej tafli, pozwoli to równomiernie wyczyścić całą szybę, bez obaw o niedoczyszczone miejsca!
 • Profesjonalne czyszczenie szyb
 • Wypracuj do sucha miękką i czystą mikrofibrą. Preparat błyskawicznie odparuje z szyby, a ty możesz cieszyć się czystym szkłem bez smug i zacieków. Cały brud zniknie!
 • Gdzie używać naszego preparatu do szyb i luster?
Środek dedykujemy jako profesjonalne rozwiązanie dla detailerów i salonów samochodowych oraz dla entuzjastów motoryzacji i pielęgnacji samochodów.
Unikalna formuła sprawia, iż płyn sprawdzi się perfekcyjnie także podczas codziennego czyszczenia szyb i luster w domowych warunkach. Możesz używać go do szyb samochodowych, a także luster i okien w twoim domu. Jest całkowicie bezpieczny!
 
Informacje:
Pojemność: 500ml
Sposób aplikacji: Atomizer
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Profesjonalny preparat do czyszczenia szyb i luster w domu i samochodzie. Butelka wyposażona w atomizer ułatwia i przyspiesza aplikację. Całkowicie bezpieczny dla wszystkich powierzchni szklanych i lustrzanych.
Pojemność 500 ml
Zabezpieczenie Nie
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię