Elite Detailer Quick Detailer 500ml - SZYBKI WOSK DO LAKIERU I POWŁOK CERAMICZNYCH

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006798

Dostępność: brak

35,90 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

QUICK DETAILER ELITE 

Najlepszy szybki wosk do lakieru i powłok ceramicznych dostępny na rynku! Produkt wysoce zaawansowany technologicznie, stworzony na bazie polimerów i wosków syntetycznych o przyjemnym, intensywnym zapachu czekolady. Doskonale czyści i nabłyszcza lakier samochodowy, nadaje wysoki połysk i wydobywa głębie koloru karoserii w najlepszy możliwy sposób. Dodatkowym atutem jest wysoka ochrona przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.
Pokrywa karoserię ochronną powłoką hydrofobową i chroni lakier przed zbieraniem nowych zabrudzeń i śladów na samochodzie. Wysoka zawartość polimerów i wosków syntetycznych gwarantuje długotrwały efekt i doskonałe działanie w każdych warunkach.
Starannie dobrane składniki i całkowicie bezpieczny skład, znacznie ułatwiają polerowanie i docieranie produktu, a cały proces jest niezwykle wygodny, łatwy i przyjemny.
Nasz szybki wosk błyskawicznie odparowuje z powierzchni, nie pozostawia smug, zacieków oraz niechcianych śladów. Wystarczy zastosować według zaleceń, a twój samochód będzie czysty i lśniący - bez obaw o przykre niespodzianki.
Gotowy quick detailerdetailer do lakieru, quick detailer do powłok ceramicznych pozostawia warstę ochronną. Wosk jest gotowy do użytku od razu po otwarciu. Bez rozcieńczania i stosowania specjalistycznych narzędzi. Butelka wyposażona jest w wygodny atomizer - aplikacja będzie natychmiastowa i wygodna, jak nigdy wcześniej.
Skład detailera jest całkowicie bezpieczny dla każdego typu lakieru samochodowego, nasz wosk pozostawia twój samochód całkowicie bezpieczny i nabłyszczony, a głębia koloru będzie widoczna przez długi czas. Środek jest bezpieczny również dla wosków ochronnych oraz ceramicznych powłok zabezpieczających twój lakier. Możesz go stosować zarówno na zabezpieczonej, jak i niezabezpieczonej karoserii. W obu przypadkach efekt będzie niesamowity!
Wosk pozostawia na karoserii antystatyczną i hydrofobową powłokę ochronną - twój samochód będzie wolny od zabrudzeń i śladów na długo po użyciu!
Preparat naszej ekskluzywnej marki elite detailer ceniony przez specjalistów i entuzjastów za swoje wysokie właściwości ochronne, łatwą i wygodną aplikację oraz wysoką skuteczność i doskonałe działanie, przez bardzo długi czas po zastosowaniu.
 
Jak stosować quick detailer?
Wygodny aplikator i łatwe nakładanie, znacznie ułatwią cały proces szybkiego woskowania twojego pojazdu. Wystarczy kilka prostych kroków, aby samochód lśnił, jak nigdy dotąd!
 • Wstrząśnij detailerem przed użyciem
 • Przed zastosowaniem naszego szybkiego wosku wstrząśnij butelką. Pozwoli to zmieszać ze sobą wszystkie substancje zawarte w quick detailerze i uzyskać najlepszy efekt woskowania.
 • Nanieś na suchą i czystą powierzchnię jednego elementu za pomocą opryskiwacza. Stosuj element po elemencie, aby jak najlepiej wydobyć głębie koloru i skupić się na zakamarkach.
 • Wypracuj produkt do sucha miękką mikrofibrą. Po zakończeniu woskowania jednego elementu, przejdź do kolejnego i powtórz opisane przez nas kroku, aż do nawoskowania całego pojazdu.
Gdzie używać?
Nasz szybki wosk o czekoladowym zapachu, przeznaczony jest do profesjonalnej pielęgnacji samochodów każdego rodzaju. Ceniony przez detailerów, warsztaty samochodowe oraz salony samochodowe.
Z powodzeniem możesz stosować go również w domu, dzięki wygodnej i łatwej aplikacji, szybko użyjesz wosku w każdych warunkach -poręczna butelka z atomizerem sprawi, że nakładanie będzie błyskawiczne i bezproblemowe.
 
Informacje:
Qd o zapachu czekolady zapach czekolada
Wiemy co znaczy przyjemna praca, dlatego projektując nasze produkty opracowujemy formuły które zapewniają miły zapach.
Zapach: Czekolada
Pojemność: 500ml
Sposób aplikacji: Atomizer, opryskiwacz
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Quick detailer (qd) do lakieru i ceramiki, może być stosowany na wosk i na suchej, czystej powierzchni. Bezpieczny dla lakieru i powłok ceramiczych. Wygodna i szybka aplikacja naszego wosku, połączona z przyjemnym czekoladowym zapachem, umili każdy proces szybkiego woskowania samochodu!
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię