Elite Detailer Quick Tire Dressing 500ml - SZYBKI DRESSING DO OPON

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006799

Dostępność: brak

46,90 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

QUICK TIRE DRESSING 500ML 

Szybki i łatwy w aplikacji dressing do opon samochodowych każdego rodzaju. Perfekcyjna konserwacja opon przez cały rok! Doskonale sprawdzi się przy zarówno przy ogumieniu letnim, zimowym, jak i całorocznym. Pozostawia po sobie przyjemny zapach pina colada!
Przywraca naturalny wygląd oponom samochodowym, znakomicie chroni przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i pozostawia po sobie perfekcyjne satynowe wykończenie.
Wysoka zawartość krzemionki i żywic maksymalizuje czas działania i na bardzo długo pozostawia po sobie idealny efekt nowej opony, nawet w przypadku często eksploatowanego ogumienia!
Szybki i łatwy w aplikacji dressing do opon o zapachu pina colady. Przywraca naturalny wygląd, zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych,pozostawia satynowe wykończenie. Dzięki zawartości żywic i krzemionki pozostawia długotrwały efekt nowej opony.
Jeśli nadal zastanawiasz się jaki dressing do opon zastosować, odpowiedź brzmi: quick tire, czyli szybka i bezproblemowa aplikacja i doskonały satynowy efekt połączony z warstwą ochronną. Zadbaj o opony w swoim samochodzie i wybierz profesjonalne rozwiązanie.
Gotowy dressing do opon odżywka do opon.
Nasz środek jest gotowy do użytku od razu po otwarciu, wystarczy, że przygotujesz i umyjesz opony przed aplikacją, a preparat doskonale zadziała i uwolni wszystkie swoje właściwości w mgnieniu oka.
Nasz dressing działa jak odżywka do opon i elementów gumowych! Wydłuża ich żywotność, zabezpiecza przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi i nadaje świetny - nowy wygląd! Samodzielnie odświeżysz i zadbasz o ogumienie w swoim samochodzie!
Aplikacja jest prosta i przyjemna więc nie musisz martwić się skomplikowanym nakładaniem i specjalnymi zabiegami przygotowującymi gumy do zastosowania środka.
 
Jak stosować szybki dressing na opony?
Przed zastosowaniem dokładnie umyj i osusz opony w swoim samochodzie, aby pozbyć się niechcianego brudu i przygotować je jak najlepiej, na przyjęcie naszego dressingu.
 • Nakładanie dressingu na opony
 • Nanieś ma czystą i suchą oponę za pomocą aplikatora lub atomizera. Płynnym ruchem poprowadź aplikator z dressingiem po całej oponie, dbając o odpowiednie rozprowadzenie i równą warstwę na całości.
 • Nadmiar produktu usuń suchą, czystą szmatką. Wypracuj na oponie do uzyskania odpowiedniego efektu satyny, a po chwili będzie lśnić jak nowa! Bez zmywania i niepotrzebnych zabiegów. Odświeżone i zabezpieczone ogumienie na kolejne setki kilometrów.
Gdzie sprawdzi się dressing do opon?
Stworzyliśmy nasz środek z myślą o profesjonalistach, studiach detailingowych i salonach samochodowych, gdzie efekt nowego i świeżego ogumienia jest szczególnie pożądany, a dbałość o każdy szczegół jest bardzo istotna w codziennej pielęgnacji samochodu. Uniwersalna formuła i łatwa aplikacja pozwalają na stosowanie naszego preparatu także podczas domowych zabiegów pielęgnacyjnych dla elementów gumowych. Z powodzeniem możesz używać go na swoim samochodzie, zawsze, gdy potrzebujesz! Wystarczy przed użyciem zadbać o czystość i odpowiednie przygotowanie, a nasz preparat zdziała cuda!
 
Informacje:
Zapach: Pina colada
Pojemność: 500ml
Sposób aplikacji: Aplikator, atomizer
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Gotowy preparat do pielęgnacji opon i elementów ogumienia samochodowego w formie wygodnego dressingu. Łatwy i przyjemny w nakładaniu, pozostawia po sobie lekki i przyjemny zapach pina colada. W sekundę otrzymasz efekt nowej opony, zabezpieczysz ją i zyskasz piękne satynowe wykończenie na długi czas.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię