Elite Detailer Tar&Glue 750ml - ŚRODEK DO USUWANIA ŻYWICY I KLEJU Z LAKIERU SAMOCHODOWEGO

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006790

Dostępność: brak

44,00 

Cena jednostkowa: 58,67  / l

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

TAR&GLUE

To nasz najskuteczniejszy środek do usuwania żywicy i kleju z lakieru samochodowego w formie wygodnego i bardzo wydajnego żelu o cukierkowym zapachu.
Perfekcyjnie usunie asfalt z samochodu, zneutralizuje wszelkie zanieczyszczenia, a ślady po kleju, czy żywicy osadzonej na karoserii znikną szybko i bezpowrotnie.
Jeśli zastanawiasz się, czym usunąć żywicę z lakieru Twojego samochodu, to Tar&Glue będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Rozprawi się błyskawicznie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń!
Klej i żywica na lakierze samochodowym mogą stanowić nie lada problem, z którym boryka się wielu kierowców. Na szczęście nasz preparat nie tylko pozbędzie się niechcianych śladów, ale jest również całkowicie bezpieczny dla powłok lakierniczych, dzięki neutralnemu odczynowi pH.
Usunie żywicę i asfalt z lakieru, a powłoki i woski ochronne pozostawi całkowicie nienaruszone i auto będzie zabezpieczone tak samo, jak wcześniej!
Gotowy środek do usuwania żywicy z lakierubezpieczny środek do usuwania kleju z lakieru
Preparat jest gotowy do użytku od razu po otwarciu, a wygodna butelka z aplikatorem pozwala na łatwe i bezproblemowe korzystanie w każdej sytuacji. Bez rozcieńczania i stosowania specjalistycznych narzędzi. Używasz zawsze wtedy, gdy potrzebujesz!
Unikalny skład naszego płynu nie narusza delikatnych powłok ochronnych i pozostawia lakier samochodu w doskonałej kondycji. Pozbywasz się niechcianych śladów z lakieru Twojego samochodu i nie musisz martwić się jego stanem!
 
TAR&GLUE - JAK USUNĄĆ ŻYWICĘ Z LAKIERU SAMOCHODOWEGO?
Usuwanie kleju, żywicy, czy asfaltu z lakieru samochodowego, jest dziecinnie proste przy pomocy naszego żelowego preparatu. Wystarczy wykonać kilka kroków, a ślady całkowicie znikną!
 • Nanieś płyn do usuwania żywicy i lakieru
 • Nanieś środek na chłodną karoserię za pomocą spryskiwacza. Dokładnie spryskaj wszystkie miejsca, gdzie zgromadziła się żywica lub klej. Środek jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni więc możesz go używać bez obaw.
 • Pozostaw na kilka minut nie dopuszczając do wyschnięcia. Kiedy płyn zacznie pracować, wniknie w zanieczyszczenia na karoserii i rozpocznie proces ich usuwania.
 • Rozprowadź środek szczotką lub pędzlem
 • W razie konieczności wypracuj środek na mytej powierzchni pędzlem lub delikatną szczoteczką. Zalecane szczególnie w przypadku szczególnie silnych zabrudzeń.
 • Spłucz dokładnie wodą pod ciśnieniem, a nasz płyn zrobi resztę. Usunie ślady żywicy i kleju z karoserii, a lakier zostanie czysty i bezpieczny na bardzo długo.
GDZIE UŻYWAĆ?
Neutralne pH zapewnia pełne bezpieczeństwo, a wygodna butelka z atomizerem przyspiesza i ułatwia stosowanie. Preparatu możesz używać absolutnie wszędzie tam, gdzie będzie Ci potrzebny.
Z powodzeniem może być stosowany do użytku domowego oraz do profesjonalnego wykorzystania w studiach detailingowych i warsztatach samochodowych.
Preparat naszej profesjonalnej marki ProElite zapewnia najwyższą wydajność i skuteczność w każdych warunkach, co potwierdza szereg pozytywnych opinii profesjonalistów i entuzjastów motoryzacji.
INFORMACJE:
preparat do usuwania żywicy i kleju o zapachu cukierków ZAPACH CUKIERKI
Wiemy co znaczy przyjemna praca, dlatego projektując nasze produkty opracowujemy formuły które zapewniają miły zapach.
Zapach: cukierki
Pojemność: 750ml
Sposób aplikacji: atomizer, opryskiwacz
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Profesjonalny i bardzo wydajny środek do usuwania żywicy, kleju i asfaltu z samochodu. Bezpieczny dzięki neutralnemu odczynowi pH, nie narusza wosków i powłok ochronnych, nie ingeruje w delikatną strukturę lakierów samochodowych. Produkt o przyjemnym, cukierkowym zapachu.
Pojemność 750 ml
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię