Elite Detailer UP-Cleaner 1L - ŚRODEK DO CZYSZCZENIA PODSUFITKI

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006815

Dostępność: brak

42,50 

Cena jednostkowa: 42,50  / l

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

UP-CLEANER 1L

Profesjonalny środek do czyszczenia podsufitki samochodowej, w formie wydajnego i silnego koncentratu. Doskonale sprawdzi się jako szampon do tekstyliów, podsufitek i tapicerek, wrażliwych na przemoczenie. Brudna podsufitka w aucie potrafi dać w kość - zastosuj profesjonalny środek do prania podsufitek i pozbądź się problemu raz na zawsze!
Technologia kompleksowania zastosowana w naszym środku, skutecznie wnika w strukturę włókna i usuwa nawet najcięższe zabrudzenia. Pozostawia delikatną podsufitkę bezpieczną i nienaruszoną, a brud znika w mgnieniu oka.
Podsufitka to szczególnie delikatna część samochodu, dlatego nie należy narażać jej na przemoczenie i zbyt silne środki. Up-cleaner ma za zadanie zadbać o delikatne włókna i wyciągnąć z nich nawet najgorszy brud. Wywiązuje się z niego perfekcyjnie!
Up-cleaner świetnie zadba o tekstylia i delikatne tapicerki w twoim samochodzie. Użyta w składzie technologia kompleksowania wywabia zabrudzenia, bez naruszania delikatnych włókien.
Aplikacja jest łatwa i przyjemna, wystarczy rozcieńczyć środek i nanieść na powierzchnię. Pozostawi po sobie przyjemny i rześki zapach owoców tropikalnych, który będzie wyczuwalny przez długi czas.
Środek do podsufitek i tekstyliów ma formę wydajnego i gęstego koncentratu. Przed użyciem należy go odpowiednio rozcieńczyć, w zależności od tego, jak trudne zabrudzenia będzie musiał usunąć.
 
Jak stosować środek do czyszczenia podsufitki samochodowej?
 
Przed użyciem należy rozcieńczyć koncentrat z wodą. Akceptowany poziom rozcieńczenia waha się pomiędzy 1:10 - 1:20. W zależności od poziomu zabrudzeń, możesz bez obaw poruszać się w podanym zakresie. Pranie podsufitki w samochodzie wymaga szczególnej ostrożności, z uwagi na delikatny materiał. Nigdy nie przekraczaj zalecanego zakresu rozcieńczenia.
 • Za pomocą spryskiwacza nanieś przygotowany wcześniej płyn na czyszczoną powierzchnię. Bez obaw możesz stosować na podsufitkach, tekstyliach i delikatnych tapicerkach.
 • Wypracuj preparat szczoteczką z miękkim włosiem. Szczególnie w przypadku silnych i długotrwałych zabrudzeń, warto wetrzeć środek mocniej, aby mógł wniknąć i usunąć brud. Uważaj, żeby nie robić tego zbyt mocno - delikatne podsufitki należy czyścić ostrożnie!
 • Poczekaj, aż płyn zaschnie na czyszczonej powierzchni. Zawarte w nim środki czyszczące spenetrują zabrudzenia i zwiążą je skutecznie, a tobie pozostanie już tylko ściągnąć całość czyszczonego miejsca.
Na koniec wystarczy, że całość odkurzysz, przy pomocy odkurzacza i gotowe! Pamiętaj, aby nie stosować plastikowych końcówek, które mogą porysować delikatne tekstylne elementy.
 
Gdzie używać środka do podsufitek?
Preparat powstał z myślą o profesjonalnym czyszczeniu podsufitek samochodowych, delikatnych elementów tekstylnych i wrażliwych tapicerek. Zbiera doskonałe opinie detailerów, dealerów samochodowych i wszelkiej maści pasjonatów detailingu samochodowego.
Z powodzeniem możesz zastosować go w domu, do pielęgnacji swojego auta. Wystarczy, że zastosujesz się do naszych wytycznych, a twoja podsufitka będzie czysta i pozbawiona plam oraz zabrudzeń.
 
Informacje:
Zapach: Owoce tropikalne
Pojemność: 1L
Sposób aplikacji: Opryskiwacz
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Profesjonalny środek do czyszczenia podsufitki i tekstyliów samochodowych, w formie wydajnego i silnego koncentratu. Zastosowana technologia kompleksowania skutecznie wiąże zabrudzenia i w mgnieniu oka usuwa je z materiałów. Preparat pozostawia po sobie przyjemny zapach owoców tropikalnych.
Pojemność 1 L
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię