Elite Detailer UV Protection Dressing 500ml - QUICK DETAILER DO WNĘTRZA

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006813

Dostępność: brak

45,50 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

UV PROTECTION DRESSING 500ML

Quick detailer do wnętrza samochodu, odżywia plastiki, pogłębia i wydobywa kolor z elementów gumowych, winylowych i plastikowych. Przywraca pierwotny blask i pozostawia po sobie eleganckie satynowe wykończenie
Preparat pozostawia na plastikach ochronę antystatyczną, co zapobiega osiadaniu kurzu i brudu. Skutecznie odpycha od siebie nawet najdrobniejsze zabrudzenia. Tworzywa sztuczne w twoim aucie będą czyste i wolne od zabrudzeń na długo. Filtr uv w składzie quick detailera do wnętrza, zapobiega blaknięciu i utracie naturalnej elastyczności. Chroni przed negatywnym działaniem promieni słonecznych i przeciwdziała pękaniu gumowych i plastikowych detali. Znakomity efekt i ochronę dopełnia intensywny i mocny czekoladowy zapach. Unosi się w powietrzu na długo po zastosowaniu, a tworzywo sztuczne będzie nie tylko czyste i zabezpieczone, ale również pachnące i świeże.
Czekoladowy quick detailer do plastików wewnętrznych jest gotowy do użycia bez rozcieńczania. Ma przyjemną, płynną formę dressingu, dzięki czemu łatwo i szybko się nakłada. Doskonale rozprowadza i perfekcyjnie osiada na plastikowych elementach wnętrza auta.
 
Jak używać qd w formie dressingu do wnętrza?
Dokładnie nanieś dressing na czyste, suche plastiki i elementy gumowe. Możesz zrobić bezpośrednio - za pomocą atomizera, w który wyposażone jest opakowanie lub pośredni poprzez dedykowany aplikator do plastików samochodowych.
 • Równomiernie rozprowadź quick detailer po plastikowych elementach. Zadbaj o przetarcie wszystkich trudno dostępnych miejsc i detali, które szczególnie lubią zbierać kurz i zabrudzenia. Pamiętaj także o miejscach narażonych na działanie promieni słonecznych.
 • Pozostaw płyn do całkowitego wyschnięcia. Bez trudu po chwili zauważysz, jak kurz wprost ucieka od kontaktu z naszym środkiem. We wnętrzu poczujesz przyjemny czekoladowy zapach, który będzie ci towarzyszyć przez bardzo długi czas.
 • Przetrzyj mikrofibrą do plastików
Nadmiar preparatu możesz usunąć za pomocą miękkiej mikrofibry, przeznaczonej do plastików samochodowych. Po zastosowaniu zobaczysz świetny satynowy efekt, a tworzywa sztuczne będą wyglądać, jak nowe!
 
Gdzie stosować?
Uv protection dressing to profesjonalny środek do pielęgnacji i odświeżania plastików samochodowych. Stworzyliśmy go z myślą o studiach detailingowych, salonach samochodowych i pasjonatach detailingu samochodowego.
Z powodzeniem możesz stosować go w domu, podczas codziennej pielęgnacji twojego auta. Łatwa i przyjemna aplikacja pozwoli ci błyskawicznie odświeżyć wnętrze i nadać mu elegancki satynowy wygląd.
 
Informacje:
Zapach: Czekolada
Pojemność: 500ml
Sposób aplikacji: Opryskiwacz, pianownica, wytwornica piany
 
Koncentrat / gotowy do użycia
 
Gotowy do użycia dressing do wnętrza samochodu, o przyjemnym czekoladowym zapachu. Pozostawia powłokę antystatyczną i filtr uv, które chronią przed kurzem i szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię