MEGUIARS Hybrid Ceramic Quik Clay Kit - ZESTAW DO GLINKOWANIA WRAZ Z CERAMICZNĄ OCHRONĄ

Producent: Meguiar's

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS005371

Dostępność: brak

175,00 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

MEGUIARS Hybrid Ceramic Quik Clay Kit - ZESTAW DO GLINKOWANIA WRAZ Z CERAMICZNĄ OCHRONĄ

Uzyskaj lakier gładki jak szkło i hybrydową ceramiczną ochronę w jednym kroku. Po co stosować glinkę na lakierze? Po umyciu i osuszeniu samochodu przejdź opuszkami palców po powierzchni lakieru. Nie zdziw się, jeśli poczujesz obecność szkodliwych zanieczyszczeń, takich jak nalot, opad przemysłowy, pył hamulcowy, soki drzewny i inne, które związały się z twoim lakierem. Zanieczyszczenia te uniemożliwiają wydobycie pełnego potencjału z lakieru pod kontem blasku i połysku. Zestaw Meguiar’s Hybrid Ceramic Quik Clay Kit zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przywrócić powierzchni idealną gładkość A TAKŻE pozostawić warstwę hybrydowej ceramicznej ochrony. Dołączona do zestawu gąbeczka z syntetyczną glinką została zaprojektowana tak aby działać jak tradycyjna glinka, ale jest łatwiejsza w obsłudze i może być używana wielokrotnie! Ponadto jest doskonałym wyborem, aby skutecznie usunąć związane zanieczyszczenia bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Hybrid Ceramic Detailer marki Meguiar’s to nie tylko świetny lubrykant, który pozwala łatwo ślizgać się gąbeczce z syntetyczną glinką po lakierze, ale pozostawia również warstwę powłoki ochronnej Hybrid Ceramic, dzięki której woda perli się jak szalona!

 • GŁADKI I ZABEZPIECZONY LAKIER: Uzyskaj gładkie jak szkło wykończenie, jednocześnie chroniąc lakier w jednym kroku
 • NAJNOWOCZESNIESZA TECHNOLOGIA: Hybrid Ceramic Detailer nadaję poślizg gąbeczce z syntetyczną z glinką i zawiera zaawansowaną ochronę Si02 Hybrid Ceramic
 • SPOTĘGOWANA GŁADKOŚĆ I POŁYSK: Zapewnia lepszą gładkość, połysk i ekstremalne działanie hydrofobowe
 • W ZESTAWIE GĄBECZKA Z SYNTETYCZNĄ GLINKĄ: Specjalistyczna gąbeczka skutecznie usuwa związane zanieczyszczenia i wygładza lakier bez ryzyka uszkodzenia
 • ZAWIERA RĘCZNIK MIKROFIBRY: W zestawie ręcznik premium z mikrofibry Supreme Shine™ Microfiber Towel, aby delikatnie usunąć pozostałości produktu Hybrid Ceramic Detailer

SPOSÓB UŻYCIA:

Dla uzyskania najlepszego rezultatu, wykonaj wszystkie kroki w cieniu, na chłodnej powierzchni, która właśnie została umyta szamponem samochodowym o zrównoważonym pH, taką jak Meguiar’s Ultimate Wash & Wax (dostępny osobno).

 1. Spryskaj niewielką część lakieru lub szyby środkiem Meguiar’s® Hybrid Ceramic Detailer również podkładkę z syntetyczną glinką nawilż jednym szybkim pryśnięciem.
 2. Z lekkim lub umiarkowanym naciskiem przesuwaj gąbeczkę z syntetyczna glinką w przód i w tył po zwilżonej powierzchni, aby usunąć związane zanieczyszczenia, aż powierzchnia będzie gładka w dotyku.
 3. Wytrzyj powierzchnię do sucha za pomocą dołączonego ręcznika z mikrofibry Meguiar’s® Supreme Shine™ Microfiber Towel.
 4. Powtarzaj kroki 1–3, aż ukończysz cały pojazd.

UWAGA: W przypadku silnie zabrudzonych powierzchni może być potrzebna tradycyjna łagodna lub agresywna glinka.

DODATKOWE WSKAZÓWKI:

 • Przy pierwszym użyciu zalecamy „dotrzeć” gąbeczkę z glinką syntetyczną poprzez wyglinkowanie szyb z pomocą środka Hybrid Ceramic Detailer. Pomoże to odpowiednio ułożyć gąbeczkę, a dodatkową zaletą będzie czystsza i gładsza szyba! Zalecamy skorzystać ze specjalnego płynu do czyszczenia szyb, takiego jak Meguiar’s Perfect Clarity Glass Cleaner, aby usunąć wszelkie potencjalne smugi.
 • Jeśli upuścisz gąbeczkę z syntetyczną glinką na ziemię, po prostu przepłucz pod bieżącej wodą i osusz ręcznikiem z mikrofibry.
 • Jeśli glinka przykleja się do lakieru, po prostu spryskaj panel i gąbeczkę środkiem Hybrid Ceramic Detailer.
 • Po zakończeniu wypłucz gąbeczkę pod bieżącą wodą i pozwól jej wyschnąć w cieniu, glinką do góry.
 • Przechowuj glinkę w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
 • Nie pracuj na powierzchni poniżej 13 °C i powyżej 62 °C.

ZESTAW ZAWIERA:

 • Hybrid Ceramic Detailer 532 ml
 • Gąbeczkę z syntetyczna glinką 10 cm x 2 cm,
 • Supreme Shine Microfiber 60 cm x 40 cm
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię