Promocja

ProElite Alba Foam 5L - ZASADOWA PIANA AKTYWNA

Producent: ProElite

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006822

Dostępność: na magazynie

75,00  113,90  cena obniżona: promocja cenowa na produkt

Cena jednostkowa: 15,00  / l

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

ProElite-ALBA FOAM 5L

Zasadowa piana aktywna, to podsumowanie wielu lat doświadczeń w tworzeniu chemii samochodowej najwyższej jakości! Przestawiamy innowacyjny produkt na miarę xxi wieku, który w 100% trafia w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców! Jedyna na rynku, piana zasadowa o pięknym zapachu, idealna do myjni, łączy w sobie 3 najważniejsze cechy pian aktywnych!

Świetne właściwości myjące - dzięki specjalnej recepturze, tworzy bardzo gęstą i obfitą pianę, która utrzymuje się na karoserii samochodu przez cały proces mycia! Dzięki temu cząsteczki brudu są o wiele lepiej absorbowane i znacznie dokładniej penetrowane przez nowatorskie substancje czyszczące!

Ekstremalna wydajność - alba foam o pojemności 25l została stworzona z myślą o właścicielach myjni samochodowych, oczekujących najwyższej wydajności pianotwórczej preparatu myjącego. Środek zachowuje swoje właściwości myjące i zapachowe, nawet przy rozcieńczeniu 1:8!

Piękny zapach - niespotykana cecha wśród zasadowych pian aktywnych o tak doskonałych właściwościach myjących! Nasza piana nie tylko ma zasadowy odczyn i właściwości myjące najwyższej klasy, ale również świetnie pachnie! Zapach piña colada uczyni każde mycie przyjemniejszym i znacznie podniesie komfort pracy!

Przedstawiamy produkt kompletny – myje, pachnie i tworzy przy tym bogatą, gęstą i obfitą pianę. A co najważniejsze – przez swoją niespotykaną wydajność jest preparatem niezwykle ekonomicznym!

Jak stosować zasadową pianę aktywną alba foam 5L?

 • Nasz innowacyjny zasadowy preparat do mycia należy stosować według opisanego stężenia i rozcieńczenia. Pozwoli to stworzyć na karoserii samochodu bardzo gęstą pianę o konsystencji kremu do golenia.
 • Przygotowany według proporcji preparat myjący, nałóż dokładnie na powierzchnię samochodu.
 • Po kilku minutach gęsta piana o konsystencji śmietany doskonale zwiąże zgromadzony brud, a nasze nowatorskie substancje myjące skutecznie usuną go z karoserii twojego samochodu!
 • Potem, gdy środek zacznie spływać z pojazdu, wystarczy tylko zmyć całość dokładnie ciepłą wodą pod ciśnieniem i gotowe!

Pamiętaj, aby nie dopuścić do zaschnięcia piany, preparat należy zmywać w momencie, gdy powstała piana zacznie delikatnie spływać. Nie stosuj w pełnym słońcu oraz bezpośrednio na rozgrzany lakier.

Gdzie stosować?
Produkt może być stosowany zarówno w myjniach samoobsługowych, automatycznych, ręcznych, tunelowych, jak i w studiach detailingowych. Sprawdzi się jako preparat na pianownicę, czy lancę pianową. Innowacyjna receptura pozwala na używanie jako wysokiej klasy środek do mycia wstępnego oraz na mycie z użyciem szczotek, pianownic i lanc różnego rodzaju.

Niezależnie od wybranej metody, jako jedyna zapachowa piana aktywna o odczynie zasadowym uzyskała świetne recenzje, zarówno pod kątem rezultatów oraz oceny samego zapachu! Polecana do użytku domowego i profesjonalnego mycia samochodów!

Informacje:

Jedyna na rynku, piana aktywna o zasadowym odczynie i pięknym niespotykanym zapachu piña colada. Tworzy ekstremalnie gęstą pianę o konsystencji śmietany, długo utrzymującej się na samochodzie. Rekomendowana jako produkt na lancę i pistolet pianowy, pianownicę oraz jako zapachowy preparat stosowany w myjniach samochodowych. Połączenie wszystkich najważniejszych cech pian aktywnych i ekstremalna wydajność sprawiają, że preparat sprawdzi się także podczas mycia ręcznego.

Dozowanie:

• w systemach pianowania lub na lancach pianowych pracuje w rozcieńczeniach 1:100 - 1:200

• pianownice ręczne: 1:10 - 1:20

• oprysk wstępny: 1:5 - 1:8

• szczotka: 1:7 -1:10

• dozowanie na pompkach lub dosatronach: 0,4 - 0,7

Bezpieczeństwo:

Brak rozpuszczalników w składzie
Środek o zapachu piña colada
Odczyn zasadowy

Pojemność 5 L
Zastosowanie Mocniejsze zabrudzenia
pH Zasadowe
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię