ProElite Gloss Max 750ml - SZYBKI WOSK DO NABŁYSZCZANIA SAMOCHODU

Producent: ProElite

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006824

Dostępność: na magazynie

52,90 

Cena jednostkowa: 70,53  / l

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

GLOSS MAX 750ML

Szybki i skuteczny wosk do nabłyszczania samochodu i powierzchni lakierowanych, dzięki unikalnej recepturze doskonale nabłyszcza i pogłębia kolor elementów pokrytych lakierem.

Precyzyjnie dobrany skład pokrywa karoserię powłoką hydrofobową, która zabezpiecza lakier samochodowy przed szkodliwym działaniem wody i powstawaniem nowych zabrudzeń. Łatwy w użyciu wosk nabłyszczający sprawia, że karoseria utrzymuje doskonały stan i czystość znacznie dłużej, a brud jest dużo łatwiejszy do usunięcia przy kolejnym myciu.

Nasz wosk do pielęgnacji i nabłyszczania lakieru samochodowego nie pozostawia smug, hologramów i śladów po twardej wodzie, twój samochód będzie zabezpieczony przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Wystarczy po prostu spryskać samochód i dokładnie, kolistymi ruchami rozprowadzić na pojeździe.

Szybki wosk do nabłyszczania jest całkowicie bezpieczny dla lakierowanych powierzchni, w składzie nie znajdziesz żadnych środków ściernych, zadbaliśmy o to, aby nawet najdelikatniejsze elementy były bezpieczne i nienarażone na żadne zniszczenia.

Gloss max to jeden z najczęściej wybieranych środków nabłyszczających na polskim  rynku!

Wygodny aplikator ułatwia szybkie i bezproblemowe stosowanie od razu po zakupie. Środek jest gotowy do użycia, bez rozcieńczania i skomplikowanego mieszania wosku, wystarczy spryskać lakier i gotowe.

Uniwersalna formuła sprawia, że działa doskonale na różnych typach lakieru. Nie musisz martwić się, że twój lakier ucierpi, czy efekt będzie niezadowalający.

Właściwości hydrofobowe zabezpieczą twój samochód przed wodą i powstawaniem nowych zabrudzeń na długo.

Bezpieczeństwo zapewnia brak jakichkolwiek środków ściernych w składzie, receptura została opracowana bez niebezpiecznych substancji.

Jak używać wosku do nabłyszczania samochodu?
Nasz środek jest gotowy do użycia od razu po otwarciu, przy użyciu wygodnego aplikatora wystarczy rozpylić go na umyty lakier i miękką ściereczką, kolistymi ruchami, wetrzeć i spolerować. Aplikacja jest niezwykle łatwa, a po wypolerowaniu świetne efekty zobaczysz od razu. Pamiętaj, aby nie stosować wosku na rozgrzanym i brudnym samochodzie. Przy aplikacji i polerce stosuj miękką ściereczkę dla uzyskania lepszego efektu.

Gdzie stosować?
Wygodna aplikacja ułatwia stosowanie w każdych warunkach, dlatego nabłyszczający wosk sprawdzi się zarówno przy użytku w domu, jak i do zastosowań profesjonalnych. Nie wymaga używania specjalistycznych urządzeń ani szczególnej wiedzy. Wystarczy czysty samochód i miękka ściereczka!

Informacje:

Typ: Produkt gotowy do użycia

Wydajność: Wysoka – duże stężenie substancji aktywnych

Dozowanie:
Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. Stosować na uprzednio umyte powierzchnie. Rozpylić i miękką ściereczką ruchem kolistym wetrzeć i spolerować do uzyskania równomiernego pokrycia.

Bezpieczeństwo:
Bezpieczny dla lakieru
Nie pozostawia smug
Bez rozpuszczalników
Działa w zakresie ph 5,00 – 6,00

Pojemność 750 ml
Rodzaj quick detailera Hybrydowy
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię